APIE BULGARIJĄ

Kelionės į Bulgariją.Bulgarijos  kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Bulgarijos vaizdas stebinančiai įvairialypis: begaliniai paplūdimiai Juodosios jūros pakrantėje, paslaptingi žali kalnai, dosni žemė, senoviniai miestai ir vienuolynai, gydomieji mineraliniai šaltiniai. Ją puošia rožiniai laukai, gausūs sodai ir pasakiški vynuogynai. Neapsakomo žavesio Bulgarijos Juodajai jūrai teikia gilios įlankos ir kalnų atšakos, miškais apaugusios kalvos ir sodai. Tai širdinga ir svetinga šalis, kurioje yra ir šiuolaikiškų, gerai įrengtų kurortų, ir nuošalių neliestos gamtos kampelių. Juodoji jūra, plaunanti jos krantus – švari ir rami, be potvynių ir atoslūgių, be pavojingų plėšrūnų. Smėlėtas krantas labai nuolaidus, todėl netgi mažiausi vaikai gali ramiai maudytis. Juodosios jūros vandenyje yra dukart mažiau druskų, negu Viduržemio jūros. Bulgarijos pakrantės ruožas, atsuktas į rytus, nusitiesė 378 kilometrų ir nusėtas erdvių, iki 200 m pločio, paplūdimių, smulkiu ir auksaspalviu smėliu. 

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Bulgariją:


Skrydis:  2.15 val. 
Laikas:  GMT +4 (+2 val)
Sezonas:  nuo gegužės iki spalio
Oro temperatūra:  ( 0 °C žiema), (26 °C vasarą)
Klimatas:  Kontinentalinis, piečiau pereina į viduržeminį
Pagrindiniai miestai ir kurortai:  Auksin
ės kopos, Saulėtas krantas, Albena, Obzoras
Viza:  nereikalinga
Vidutinė kaina restorane:  5 EUR
Sostinė:  Sofija
Valstybinė kalba:  Bulgarų
Valiuta:  Bulgarijos levas (BGN)
Telefono kodas:  00-359

Bulgarijos kurortai ir viešbučiai:

Albena Auksinės Kopos Saulėtas Krantas Šv. Konstantino ir Elenos kurortas Rivjera Kranevas Šventasis Vlasas Obzoras Saulėta diena Sozopolis

Ekskursijos Bulgarijoje:

AKMENINIS MIŠKAS NESEBRAS ROŽIŲ SLĖNIS MELNIKAS

Nuotraukų galerija: Kelionė į Bulgariją

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,