Тel Avivas-Jafo

Тel Avivas-Jafo – stambiausias miestas ir Izraelio verslo sostinė, tai kultūros, verslo ir pramogų centras vienu metu, taip pat miestas – kurortas Viduržemio jūros pakrantėje.  60 namų gyvenvietė, vos prieš šimtą metų išėjusi iš seno Jafo sienų , šiandien išsiplėtė į didelį  šiuolaikinį Tel Avivo miestą. 

Apsuptas tūkstančių legendų, Jafo tebera neatsiejama Tel Avivo dalis. Minimas daugelyje istoriniuose šaltiniuose dar prieš Kristų, vienas seniausių pasaulio uostų, ir šiandien Jafo tebesaugo praeities dvelksmą. Senojoje Jafo dalyje išliko daugybė viduramžio laikotarpio paminklų, kryžiuočių statiniai ir mečetės, vienuolynai ir senovinės sinagogos griuvėsiai. Savitame požeminiame muziejuje, esančiame Kdumim aikštėje, archeologinių kasinėjimų vietoje, surinkti įvairių epochų radiniai ir pristatytos iliustracijos, susijusios su Jafo atvaizdavimu mituose. Palei turinčias visas zodiako ženklų pavadinimus gatves išsidėstė restoranai, galėrijos ir tapytojų dirbtuvės. Senojo Jafo krantinės gatvė su jo žymiais žuvų restoranais palengva pereina į Tel Avivo krantinę su komfortabilių šiuolaikiškų viešbučių ir nedidelių barų ir pabų, esančių tiesiai smėlėtoje pakrantėje, virtine.  

Tel Avivas, išsiskiriantis iš kitų Izraelio miestų jo naktiniu gyvenimo būdu, pravadintas „miestu, kuris nemiega“ arba „miestu be pertraukos“. Restoranai, kavinės, barai, pabai bei naktiniai klubai bet kuriam skoniui, kaip krantinėje gatvėje, taip ir paties miesto centre, atidaryti bet kuriuo paros metu, netgi tradiciškomis ne darbo dienomis, nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio vakaro. 

Iš čia nesunku patekti ir į Jeruzalę, ir į Negevą, ir į Galilėją, ir prie Negyvosios jūros.

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
*****
Carlton  
*****
*****
*****
Sheraton  
*****
*****
****
****
Cinema  
****
****
****
****
****
****
***
Bell  
***
Center  
***
CITY  
***
Adiv  
***
***