Netanija

Netanija - vienas gražiausių Izraelio miestų. Tai promenadų, fontanų, prekybos centrų, žalumos, gatvės kavinių, švenčių po atviru dangumi ir, be abejo, paplūdimių ir saulės miestas. Netanija laikoma Izraelio Viduržemio jūros Rivjera. IšsidriekęsViduržemio jūros pakrantėje, esantis vos 30 min. kelio nuo Tel Avivo, šis kurortas yra vieta, iš kurios pradedamos kelionės po Izraelį. Iš čia labai patogu vykti ekskursijų į šalies šiaurę, į Jeruzalę ir Tel Avivą.

Čia iš karto pajuntami laisva aplinka ir draugiškumas. Aktyvaus poilsio mėgėjai įvertins 11 kilometrų Netanijos paplūdimį. Visose oficialiose maudymosi vietose įrengti švarūs ir patogūs dušo, persirengimo kabinos, šezlongai, fontaniukai su geriamu vandeniu ir tinklinio bei krepšinio žaidimo aikštelės.
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
****
****
Carmel  
****
Galil   
****
****
PARK 4*  
***
***
***
Margoa  
***
***
Palace  
***
Residence  
***