Auksinės Kopos

Stambiausias kurortas šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje atrodo savitai ir nepakartojamai. Tai unikalus šimtamečio miško ir nuostabaus paplūdimio, šiltos jūros ir gydomųjų mineralinių šaltinių derinys. Už sudarytas ekologines sąlygas kurortui suteiktas tarptautinis „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimas. Kranto ruožas Auksinėse kopose – tai platus smėlio paplūdimys su auksaspalviu, ypatingai švariu smėliu, dėl kurio kurortas ir gavo pavadinimą.  

Auksinių kopų kranto
ruožas ribojasi su parko zona ir tęsiasi 3,5 km ilgiu 100 m pločiu. Iš keleto didelių vamzdžių tiesiai į paplūdimį teka mineralinis vanduo. Keletas krantui lygiagrečių gatvelių, nedideli viešbučiai su parkais, laiptai ir įlankos iš kairės ir dešinės kurorto pusės – mėgstamiausi vienatvę vertinančių turistų ir poilsiautojų kampeliai. Auksinės kopos puikiai tinka ir jaunimo ir visos šeimos poilsiui. Jūsų laukia malonus ir atpalaiduojantis poilsis ant jūros kranto, viliojantis naktinis gyvenimas kazino, naktiniuose klubuose,diskotekose ir daugybėse Bulgarijos restoranėliuose.

Auksinės kopos – ideali vieta norintiems pataisyti sveikatą arba tiesiog pasisemti jėgų ir energijos. Kurorto teritorijoje visus metus veikia balneologinis „Ambasadoro“ centras. Auksinėse kopose yra 64 šiuolaikiški viešbučiai nuo 2* iki 5*. 
 
*Kurorto paplūdimys municipalinis, gultai ir skėčiai – mokami. 
*Iš Auksinių kopų iki Albenos ir Varnos (ir atgal) patogiau važiuoti autobusu. Atstumas nuo Albenos iki Auksinių kopų – 10 km, Varna – Auksinės kopos – 20 km. Naktį – tik taksi. Už taksi paslaugas mokama pagal skaitiklį, kuris įjungiamas įsėdus.  

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
****
LILIA 4*  
****
****
ASTERA 4*  
****
ALEGRA 4*  
****
ATLAS 4*  
****
****
****
****
****
GLARUS 4*  
***
***
***
***
***
BONITA 3*  
***
***
PLISKA 3*  
**
**
MALINA 2*  
**