MARMARIS

 

Marmaris yra ten, kur susitinka Viduržemio ir Egėjos jūros. Važiuojant iš Dalamano oro uosto į link vakarinės pakrantės kelionė trunka 1,5 valandos). Palyginus su Antalija klimatas čia - sausesnis.
Kurortinės zonos pakrantę galima suskirstyti į Marmario įlanką, Ičmelero įlanką, ir jas jungiančią parko zoną, kurioje yra viešbučiai „Marmaris Park“, „Marmaris Palace“, „Marti Resort“.
Paplūdimiai siauri (10 – 15 metrų), bet jie nenutrūksta visa pakrante, o smėlis - vulkaninės kilmės, pilkos spalvos. Marmarį saugo uždara įlanka, todėl jūra čia rami, bangų beveik nebūna.
Kam rekomenduojami rinktis šį kurortą?
• Visų pirmą – visiems, trokštantiems pramogų!

Reikia paminėti, kad šioje vietoje yra labai geros sąlygos biudžetiniam jaunimo poilsiui.
• Mėgstantys ramų poilsį, bet norintys atostogauti Marmaryje gali pasirinkti vieną viešbučių, esančių ramesniame ir tylesniame Ičmelero rajone.
• Norintiems pamatyti daugiau - iš Marmario patogu keliauti į įdomias ir garsias vietas - Efesą, Rodoso.

Kaip išsirinkti viešbutį?
Marmaryje dauguma v
iešbučių - miesto tipo, kurių teritorija – nedidelė, ir 4 ir 6 aukštų korpusais, stovinčiais palei jūrą keletą linijų. Tačiau yra ir keletas klubinių viešbučių su plačia teritorija. Viešbučiai miesto centre dažniausiai 3* ir 4*  (paprastai, kuo aukštesnio lygio viešbutis, tuo jis toliau nuo centro). Renkntis verta atkreipti dėmesį:
- į viešbučio išsidėstymą  nuo centro atžvilgiu (kadangi pagrindinis gyvenimas ten, o teritorijoje pramogų mažai).
- į paplūdimį (pavyzdžiui, klubiniai viešbučiai Marmarias Park  ir Marmaris Palace tipo turi paplūdimį – platformą). Taip pat į Paplūdimio plotį – kai kurie centre esantys viešbučiai turi visai siaurą paplūdimio juostą – taip, kad gultai telpa į vieną eilę.
Nuosavas ar miesto paplūdimys. Pastaruoju atveju nereikia užmiršti, kad gultai kainuos nuo 1,5 iki 3 dolerių, ir Marmare, skirtingai nuo Europos nepriimta gulėti paplūdimyje tiesiog ant patiesalo.   

Kuo užsiimti?

Žymioje barų gatvėje gyvenimas nesustoja nei dieną nei naktį. Čia galima pasėdėti jaukioje kavinėje ar restorane, daugelyje barų yra šokių aikštelė, įėjimas praktiškai visur nemokamas, mokate tik už gėrimus.
Nuo uosto iki parko zonos tęsiasi vaizdingas promenadas.
Krantinėje Marina daug kavinių ir žuvies virtuvės restoranėlių.
Graikijos Rodos salą galima pasiekti paromu per 1,5 valandos. Vaikams skirti du nedideli vandens atrakcionų parkai (suaugusiems tikriausiai bus nuobodoka).    
 
Pliusai

• Ekonomiškas poilsis įdomių pasilinksminimo vietų centre.
• Vaizdinga gamta
• Iš Marmario patogu vykti ekskursijų į vietos įžymybes, esančias jo apylinkėse.

Minusai
• Mažai viešbučių šeiminiam poilsiui.
• Siauras paplūdimių ruožas mieste.
• įlanka – todėl jūra gali būti nelabai švari – ypač rugpjūtį.

Niuansai
• Nuo Marmario iki Ičmelero tęsiasi 13 km ilgio promenadas. Visi paplūdimiai yra už šio promenado, net jeigu viešbutis stovi ant kranto ir paplūdimys priklauso jam. Užtat galima neskubant pasivaikščioti palei jūrą nuo miesto centro iki bet kurio viešbučio šios zonos ribose.
• Maršrutiniai autobusai sezono metu nuo centro iki Ičmelero kursuoja praktiškai iki 4 valandos nakties – nėra problemų nusigauti iki viešbučio, jeigu jums iki šio laiko užteko pramogų.  

 

 

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
*****
*****
*****
****
AQUA 4*+  
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
***
***
***
***
ADLER 3*  
***
***
***
***
***
***
ASUTAY 3*  
***
MARBAS 3*  
***
MERT 3*  
***
***
NAVY 3*  
***
OZCAN 3*  
***
***
SIDERO 3*  
***
SESIN 3*  
***
**
MAVI 2*+  
**
**
**
OASIS 2*