KUŠADASIS

Kušadasis – ne tik žymus ir prestižinis kurortas, į kurį vykstama pasilepinti paplūdimiuose saulės spinduliais . Ne. Pirmiausia tai pati Istorija – keturių tūkstantmečių Istorija, šaknimis siekianti gilią senovę. Kokių tik nebuvo tautų  senovės Anatolijos žemėje, kokių tik nepaliko jos  savo buvimo žymių – getų ir frigų, persų ir graikų, romėnų ir bizantiečių, kryžiuočių ir osmanų. Ir dabar galite mėgautis senųjų epochų paveldu, nuostabiais architektūros paminklais, pačiu šio nuostabaus mūsų planetos kampelio oru – viskas čia alsuoja istorija ir didybe.

Netoli Kušadasio įsikūrę žymūs Graikijos antikos miestai: Efesas, Selčiukas, Miletas, Priena, Didimas. Šiek tiek toliau ne mažiau garsūs Pergamas, Troja, Afrodizija, Ierapolis ir unikalus gamtinis susidarymas Pamukalė. Čia yra nuostabūs antikinės graikiškos ir romėniškos architektūros paminklai, vienas iš kurių – Artemidės šventovė, senovėje buvo laikomas vienu iš Septynių pasaulio stebuklų; vietinė žemė saugo Šventojo Pauliaus ir Šventosios Mergelės Marijos, radusios čia paskutinį savo prieglobstį, pėdsakus ir dar daug kito, kas traukia didžiulį lankytojų skaičių.

Tačiau ne tik architektūros ir istorijos mėgėjai patirs malonumą nuo buvimo Kušadase. Komfortabilūs viešbučiai, nuostabūs paplūdimiai, prašmatnūs restoranai,  daugybė parduotuvių laukia tų, kas vertina savo atostogas ir yra pripratęs prie skoningo poilsio.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,