FETIJA

 

Fetija yra nedidelis miestas gražioje Egėjo jūros įlankoje. Kelionė nuo Dalamano oro uosto iki kurorto trunka 1,5 – 2 valandas. Paprastai turistai apsigyvena ne mieste, o Fetijos apylinkėse, kur krantas labai raižytas, todėl čia daug vaizdingų įlankų, salų ir salelių. Krantai daugiausia statūs ir akmenuoti, apaugę tankiais miškais, įlankose galima rasti nuostabių stačių uolų saugomų smėlio paplūdimių. Fetija yra vienas populiariausių jachtų sporto centrų.
• Fetijos apylinkėse yra keturi didieji viešbučiai -   Hill Side Beach, Lykia World Residence & Village, Club Hotel Letoonia, Majesty Club Tuana, kuriuose siūlomas prabangus elitinis poilsis. Viešbutis „Hill Side Beach“ yra privačioje įlankoje, „Lykia World Residence & Village“ ir „Club Hotel Letoonia“ - savo privačiuose iškyšuliuose, kuriuos supa gražios įlankos. Paplūdimiuose daugiausia stambus žvyras (viešbutyje „Hill Side Beach“ yra atvežto smėlio, bet įbridus į jūrą vis tiek rasite akmenukus). „Club Hotel Letoonia“ paplūdimys smėlėtas, kai kur įrengta platforma. Viešbučiuose siūloma įvairių pramogų.
• Oludeniz įlanka yra už 11 km nuo Fetijos miesto. Šioje gražiausioje Turkijos vietoje yra apie 50 viešbučių. Čia labai platūs smėlio paplūdimiai, nors nei vienas nepriklauso viešbučiams – visi vieši. Nedidelė įlanka Žydroji lagūna yra plačios smėlėtos nerijos atskirtas labai gražus gamtos draustinis. • Prie Fetijos yra daug aukštų kalnų (iki 2 km), kuriuos dengia tankus pušynas. Čia populiarus sportas - skrydžiai nuo kalnų parasparniais (paraglaidingas).
• Čalyšpliaž yra nedidelė gyvenvietė prie smėlio paplūdimio, kuriame pastatyti keli ekonominės klasės 3* viešbučiai, todėl čią vietą galime rekomenduoti biudžetinio ramaus poilsio mėgėjams.

Kam rekomenduojame vykti į Fetiją?

• Žmonėms, norintiems pailsėti aukšto lygio viešbučiuose vienoje gražiausių Turkijos vietų.
• Šeimoms su vaikais ypač rekomenduojame vieną prašmatniausių viešbučių „Lykia World“, kuriame mažiausiems keliautojams skiriame daug dėmesio – pavyzdžiui, čia veikia mini klubas vaikams nuo pusės metų. Taip pat norintiems poilsiauti su vaikais, bet išleisti šiek tiek mažiau pinigų, galime rekomenduoti viešbutį „Majesty Club Tuana“, kuris siūlo gana aukšto lygio aptarnavimą.
• Rekomenduojame svajojantiems mėgautis gamta ir ramybe.
• Jauniems ir aktyviems žmonėms, norintiems suderinti aktyvų poilsį ir linksmybes su gražia gamta, siūlome rinktis Oludenizą.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,