BODRUMAS

Bodrumas – savitas kurortas, turintis savo nepakartojamą stilių. Tai  kalvota vietovė, ne visur apaugusi augmenija. Visi namai pastatyti vienodu stiliumi – vieno arba dviejų aukštų balti nameliai. 

Bodrumas – pasiturinčių turkų poilsio vieta, daugelis jų turi čia vilų, taip pat ir daug europiečių. Turkai čia elgiasi daug santūriau, daugelyje vietų netgi nepriimta derėtis.
Yra dar vienas neginčytinas šios vietos privalumas – klimatas. Pirma, Egėjos jūra kiek vėsesnė už Viduržemio, kas yra gana svarbu sezono įkarščio metu. Antra, nuo jūros nuolat pučia brizas, todėl nėra tokio alinančio karščio kaip Antalijos pakrantėje. 

Kas vyksta?
• Pirmiausiai į Bodrumą vyksta jaunimas, trokštantis naktinių pramogų.
• Tie, kas sunkiai perneša drėgną ir karštą Antalijos pakrantės klimatą.
• Kurortas patrauklus buriavimo ir vandens sporto šakų gerbėjams (pakrantėje visada pučia lengvas brizas nuo Egėjos jūros).

Kaip išsirinkti viešbutį?

Pusiasalio kranto linija suraižyta įlankomis, kuriose įsikūrę viešbučiai.
Į šitą reikia atkreipti dėmesį renkantis viešbutį. Nuo to, kokioje įlankoje yra viešbutis, priklauso, kas bus paplūdimyje – smėlis, platforma, gargždas, ir kiek, laiko požiūriu, teks vykti iki miesto centro.
Populiariausi ir arčiausiai miesto įsikūrę – Bitez įlanka (6 km iki centro) ir Giumbet įlanka (3 – 4 km iki centro). Bitez įlankoje smėlėti paplūdimiai, bet kai kuriuose viešbučiuose gilu tampa ne iš karto ir tam tikrą laiką reikia bristi vandenyje iki kelio.
Giumnet įlankoje daug kavinių, restoranėlių ir diskotekų.
Įlanka Kainar yra 20 km nuo miesto ir paplūdimiai ten daugiausia platforminiai.

Bodrumo „vizitinė kortelė“ – tai , be abejo, naktinis gyvenimas.
Čia dvi populiariausios diskotekos – „Galikarnas“ ir „Katamaran“.
„Galikarnas“ – tai diskoteka su putų šou keliems tūkstančiams žmonių, antra pagal dydį Europoje. Naktį dangus po juo apšviestas lazerio spinduliais, kad niekas, skubantis į diskoteką netyčia nepraeitų pro šalį.
„Katamaran“ – tai šokiai visą naktį iki aušros laive su skaidriu dugnu, kuris apie pirmą valandą nakties išplaukia į jūrą. Jeigu staiga pavargtumėte arba užsinorėtumėte miego – iki kranto nuplaukti galima valtelėmis, kurios kursuoja kas pusvalandį. 

Buriavimas Bodrume

Daugybę įlankų turintis Bodrumas ne mažiau reikšmingas buriavimo mėgėjams. Pačios gamtos sudarytos idealios sąlygos traukia buriuotojus iš viso pasaulio. Vienodai patrauklus skirtingo lygio meistrams buriavimas Bodrume, labiausiai populiarus 20 km nuo kurorto esančioje Fenero (Alkyjanar)  gyvenvietėje.
Pastovus vėjas, šiuolaikinė sportinė įranga ir profesionalūs instruktoriai – viskas, ko reikia kvapą gniaužiantiems nuotykiams po švarumu ir skaidrumu stebinančios smaragdinės jūros bangas. Naujokai be buriavimo mokymo kursų išklausymo Bodrume, taip pat gali čia pat pradėti mokytis kaitavimo Bodrume, o po to išsinuomavę kaitą, išbandyti savo jėgas prieš vėją.
Buriavimo centras yra klubinio viešbučio Club Armonia 4* teritorijoje ir siūlo šiuolaikines BIC, Tiga ir AHD lentas ir šiuolaikines bures. Didelės teritorijos, nutolusi į jūrą nerija sukūria geras sąlygas mokytis buriavimo ir kaitserfingo. Kaitai nuomuojami paprašius iš anksto.       
Kaip ir visose veitose, kuriose moko kaitavimo, jums neišnuomuos kaito, kol neišmoksite plaukioti prieš vėją. Todėl teks imti pamokas. Bet tokios pamokos įdomios ir garantuoja saugumą.
Be to, čia galima išsinuomuoti paplūdimio katamaranų ir šverbotų. Buriavimo centre galėsite išsinuomuoti dviratį ir kartu su draugais ištyrinėti apylinkes.   
 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,