BELEKAS

 

Belekas yra 30 km į rytus nuo Antalijos nutolęs prestižinių viešbučių kurortas, kelionės nuo oro uosto trukmė – apie 30–40 minučių. Tai puikus atostogų kurortas, kurį supa kvepiantys pušynais ir puikūs smėlio paplūdimiai. Taip pat tai garsiausias Turkijos golfo mėgėjų miestelis, nes čia veikia septyni golfo aikštynai, žadama įrengti dar keturis. Čia statomi tik aukšto lygio viešbučiai, dažniausiai jie yra ant puikaus, smėlėto jūros kranto.
Čia nėra itin daug parduotuvių ar pasilinksminimo vietų, tačiau sparčiai auga naujos statybos.

Kurorto zoną sudaro dvi nedidelės gyvenvietės: Belekas ir Kadrie. Kiekvienoje jų yra parduotuvių, restoranų ir kavinių, bet daugiausia paslaugų siūloma viešbučių teritorijoje. Kurortas išsiskiria plačiais balto smėlio paplūdimiais, nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Stambus smėlis greitai nugrimzta į dugną, todėl vanduo čia švarus ir skaidrus, aukštų bangų nebūna. Pakrantės zona pažymėta „Žydra vėliava“ už ekologinę švarą. Kurortas taip pat garsėja dėl jį supančių eukaliptų, kedrų miškų ir pušynų.

Rekomenduojame:
• Beleką drąsiai gali rinktis reiklūs turistai, nes viešbučiai didžiuojasi aukštu aptarnavimo lygiu.
• Dėl plačių ir švaraus smėlio paplūdimių rekomenduojame šeimoms su vaikais.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,