ANTALIJA

Antalija yra Anatolijos pakrantės, didžiausio turistinio regiono, centras. Šiuo metu tai didelis miestas, kuriame gyvena apie pusantro milijono žmonių. Čia yra viskas, ko galėtumėte užsimanyti atostogų metu - didžiuliai naktiniai klubai, daugybė restoranėlių, tautinio stiliaus kavinių, kino teatrai, aibė pramogų centrų, nesuskaičiuojama daugybė parduotuvių, du dideli vandens parkai, delfinariumas, atrakcionų parkas ir keli dideli prekybos centrai.
Šis miestas patiks ir tiems, kas mėgsta ne tik poilsiauti paplūdimiuose, bet ir nori pamatyti kasdienį Turkijos gyvenimą, susipažinti su kultūra ir šalies papročiais.
Antalijos veišbučiai paprastai miesto tipo, dauguma nėra toli nuo miesto centro.
Lara ir Kundu rajonuose yra naujų prabangių viešbučių, siūlančių savo gyventojams daugybę pramogų.
Vakarinėje miesto dalyje esančių viešbučių gyventojai naudojasi viešu paplūdimiu, kuriame yra stambus baltas žvyras. Viešbučiams, esantiems prie uolėtos pakrantės, dažnai priklauso privatūs paplūdimiai – platformos, iki kurių reikia nusileisti laiptais arba liftu. Lara rajone daugiausia privatūs smėlio paplūdimiai.   

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,