EKSKURSIJOS

Naujiena! ŠOKIŲ KARALIAI „ANATOLIJOS UGNIS“
(į šią ekskursiją galima vykti tik iš ANTALIJOS regiono)
Legendinis Turkijos šokių kolektyvas „Anatolijos ugnis” susikūrė 1999 m., vadovaujamas puikaus choreografo Mustafos Erdogano. Šio kolektyvo pasirodymas - tai nepamirštama pažintis su Rytų šalies šokių kultūra, šokio choreografija, o judesiu ir plastika šokėjai perteikia visos centrinės Anatolijos dalies istoriją. Programoje dalyvaus šokėjai iš Turkijos, Graikijos bei Italijos. Temperamentingus, ugningus šokius scenoje atliks 65 artistai su 85 būgnais. Daugiau nei 650 šio kolektyvo pasirodymų jau išvydo 5 milijonai žiūrovų. Jie koncertavo geriausiose Europos, Amerikos, Kinijos, Arabų šalių koncertų salėse ir stadionuose. Jų pasirodymais gėrėjosi daugelio šalių karaliai, princai ir prezidentai. Kolektyvą yra apdovanojusi ne tik Turkijos vyriausybė, bet ir daugelis kitų šalių. 2004 m. kolektyvas dalyvavo Turkijos Eurovizijos finale, kurį stebėjo 450 milijonų žiūrovų iš viso pasaulio. „Anatolijos ugnis“ taip sužavėjo žiūrovus, jog jie gavo daugybę pakvietimų koncertuoti, o jų pasirodymų laukia ne tik Europos koncertų salėse, bet ir Amerikos, į kurias susirenka nuo 5 000 iki 9 000 žiūrovų. 2004 m. Turkijoje, Ankaroje jų koncertą paplūdimyje stebėjo 300 000 žiūrovų. Šis koncertas užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Antras šio kolektyvo Gineso rekordas – šokdami artistai per minutę atliko 120 žingsnelių. Kolektyvas yra gavęs pakvietimą 2008 m. dalyvauti Pekino Olimpiadoje.

Koncerto kaina (su nuvežimu):
~45 $ (be vakarienės, Sidė amfiteatre) ir ~50 $ (turkiška vakarienė, Aspendos amfiteatre)
Pastaba: gėrimai vakarienės metu į kainą neįskaičiuoti.

Naujiena!ŠIAURINIS KIPRAS
(į šią ekskursiją galima vykti tik iš ANTALIJOS regiono)    
Turėsite unikalią galimybę apsilankyti visą šiaurinę Kipro salos dalį, kuri priklauso Turkijos Respublikai. Ekskursijos metu lankysitės antikiniame Saliamo mieste, Šv. Barnabaso (kuris kartu su apaštalu Paulium skleidė krikščionybę) muziejuje – vienuolyne. Apžvalginės ekskursijos po Famagustos miestą metu pamatysite venesuelietiškus “Plazza del Preveditore” rūmus, buvusią Šv. Mykolo katedrą (šiuo metu ji yra virtusi mečete), kurioje buvo karūnuojami Kipro karaliai, taip pat išvysite legendinį mirusį miestą – Varošą, kurio iki šiol negali pasidalinti Turkijos ir Kipro vyriausybės. Po pietų Jūsų laukia panoraminė išvyką po Nikosiją, miestą skirianti šiaurinę ir pietinę salos dalis, pasigrožėsite Kirenijos vartais, taip pat lankysitės Bellapiaso abatijoje. Po apžvalginės ekskursijos autobusu Kirenijos mieste, galėsite savarankiškai pasivaikščioti po vieną iš gražiausių pasaulyje Kirenijos miesto krantinę.

Ekskursijos kaina:
nuo 300 $, vaikui – 300 $.
Ekskursija vyksta trečiadieniais, ketvirtadieniais, sekmadieniais.

Naujiena! IZRAELIS, JERUZALĖ
(į šią ekskursiją galite vykti iš ANTALIJOS regiono)
Ekskursija prasidės tuomet, kai Jūs atskrisite į Tel Avivą. Iš jo pajudėsite į Jeruzalę, kur apsilankysite Šventojo miesto senamiestyje, o jame - nuo raudų sienos Dolorosos keliu prasieisite musulmonų kvartalu, kuriuo Jėzus nešė kryžių. Apsilankysite vietoje, kur vyko paskutinioji Jėzaus vakarienė, “Gat Shemen” sodelyje, Visų Tautų ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje, vietoje, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, balzamuojamas, palaidotas ir vėliau prisikėlė. Papietausite, o po jų ekskursija prasitęs maudynėmis Negyvojoje jūroje. Po vakarienės grįšite atgal į Tel Avivą ir išskrisite į Antaliją.
Pastaba: gėrimai pietų metu į kainą neįskaičiuoti.

Ekskursijos kaina:
nuo 465$, vaikui - 465$
Ekskursija vyksta ketvirtadieniais ir penktadieniais.
Dėmesio! Informuojame, kad vykstant į Izraelį reikalingas atskiras draudimas, kurį rekomenduojame įsigyti Lietuvoje. Taip pat norime informuoti, kad šios ekskursijos vietų skaičius - ribotas.

APŽVALGINĖ EKSKURSIJA
(KEMERAS, ANTALIJA, BELEKAS)
Šios ekskursijos metu pamatysite Viduržemio jūros pakrantės sostinę. Aplankysite puikiai sutvarkytus parkus, naujų originalių pastatų ir vilų kvartalus. Pamatysite Adriano senovės Romos vartus, kuriuos sudaro trys arkos su keturiomis korintinėmis kolonomis. Ilgus metus jie buvo užmūryti seldžiukų miesto sienoje ir atidengti tik XX a. viduryje. Buvo atlikti restauravimo darbai ir tarp arkų buvo atidengtas romėnų laikų grindinys, kuro akmenyse aiškiai matyti ratų provėžos. Taip pat galėsite pasigrožėti seldžiukų ir osmanų minaretais bei mečetėmis. Būtent čia galite pamatyti nukirstąjį minaretą, kuris stovi šalia griuvėsių, likusių iš pastato spėjusio pabūti ir graikų šventykla, ir Šv. Petro bažnyčia, ir mečete. Nacionaliniame parke pamatysite nuostabų Kuršunlu krioklį. Mieste galėsite pasivaikščioti po parduotuves.

Ekskursijos kaina nuo:
20 $

APŽVALGINĖ EKSKURSIJA
(SIDĖ, ALANIJA)

Šios ekskursijos metu pamatysite Manavgato krioklį ir Aspendos antikinį miestą. Aspendos romėnų laikais buvo svarbiu prekybos miestu. Šiandien pagrindinė šio miesto įžymybė - išsaugotas romėnų teatras, kurį apie 162 m. po Kr., Marko Aurelijaus valdymo laikais, pastatė architektas Zinonas. Teatre rengiamas kasmetinis Aspendos operos ir baleto festivalis. Čia taip pat išlikęs nuostabus akvedukas, kurį apie 100 m. po Kr. pastatė architektas Tiberius Claudius Italicus. Ekskursijos metu apsilankysite prekybos centruose, kuriuose gausu įvairių aukso bei natūralios odos dirbinių. 

Ekskursijos kaina nuo:
20 $

EKSKURSIJA Į ALANIJĄ
Alanija - vienas gražiausių Turkijos Rivieros miestų, turinčių turtingą istoriją. Šiuo metu Alanija yra stambus modernus kurortas, kuris romėnų laikais buvo vadinamas Koracesiumu. Čia stovėjo piratų, kurie kėlė grėsmę grūdus į Romą gabenantiems laivams, tvirtovė. 65 m. pr. Kr. piratai buvo sumušti ir Koracesiumas tapo klestinčiu miestu. Seldžiukų valdovas Aladinas Keikubatas padarė Alaniją savo žiemos rezidencija ir gerai ją sutvirtino. Ant kyšulio dviguba gynybinė siena juosia citadelę, kurios viduryje yra bizantinė bažnyčia. Siena su bokštais ir vartais gerai išsilaikiusi. Tvirtovės papėdėje yra keletas jūros išgraužtų urvų bei visame pasaulyje žinomas Kleopatros paplūdimys.

Ekskursijos kaina nuo:
40 $ 

EKSKURSIJA Į PAMUKALĘ
Šią unikalią vietovę galima pavadinti aštuntuoju Pasaulio stebuklu, kurį sukūrė pati gamta. Vaizdingos balto travertino terasos Pamukales vietovėje nuo seno laikomos viena populiariausių Turkijos įžymybių. Terasos susiformuoja, kai karštų versmių vanduo tekėdamas šlaitais netenka anglies dvideginio ir palieka kalkakmenio nuosėdas. Balto kalcio karbonato sluoksniai, pakopomis glūdintys plynaukštėje, pradėti vadinti Pamukale („medvilnės pilimi“). Saugant terasas nuo apgadinimo, lankytojams ant jų vaikščioti draudžiama.
Čia pat stūkso antikinio Hierapolio miesto griuvėsiai. Ekskursijos metu pamatysite milžinišką Akropolį, Apolono šventyklą, antikinį teatrą, romėniškas pirtis, didžiausią Turkijoje nekropolį, galėsite pasimaudyti Kleopatros baseine su mineralizuotu 30 laipsnių šilumos vandeniu. 200 pr. Kr. pastatytas ir 20 000 žiūrovų talpindavęs antikinis teatras - gerai išsilaikė, jame galima pamatyti apie 30 eilių žiūrovų vietų, skenę - scenos pastatą. Nekropolyje, didžiausiose Anatolijos kapinėse (daugiau nei 1200 kapų), yra romėnų, helenizmo ir ankstyvosios krikščionybės laikotarpių pilkapių, sarkofagų ir namo pavidalo antkapių.

Ekskursijos kaina nuo:
70 $

DVIEJŲ DIENŲ EKSKURSIJA Į KAPADOKIJĄ

Kapadokija - labiausiai Turkijoje lankoma vieta. Senovės persų kalba Kapadokija reiškė „gražių žirgų kraštą“, o romėnų laikais veislinės kumelės iš Kapadokijos buvo taip aukštai vertinamos, kad už jų pardavimą buvo įvestas specialus mokestis. Neįmanoma žodžiais nusakyti Kapadokiją gaubiančios paslaptingos atmosferos. Garsiausias ir būdingiausias regiono bruožas - nepaprastos kūgiškos uolienų atodangos, vadinamos fėjų kaminais.
Kapadokijos kraštovaizdis susiformavo maždaug prieš 3 milijonus metų, kai išsiveržus ugnikalniui, lava padengė visą regioną. Bėgant metams vėjas ir lietus suardė lavos paviršių. Susiformavo daubos, tarpekliai, kanjonai, kurie dabar yra virtę muziejumi po atviru dangumi. Šis regionas išsaugojo unikalias uolose iškaltas bažnyčias, vienuolynus bei pirmųjų krikščionių slėptuves. Apsilankę čia, prisiliesite prie Anatolijos istorijos bei kultūros, galėsite pasigrožėti vietinės gamtos unikalumu ir nepakartojamumu.

Ekskursijos kaina nuo:
145 $   

EKSKURSIJA Į LIKIJOS MIRĄ IR KEKOVĄ
Senovinis Miros miestas buvo pastatytas 5 amžiuje prieš mūsų erą. Tai vienas iš nedaugelio senovinių miestų, kuriame iki šių dienų išliko Likijos sąjungos epochoje uolose iškaltos kapavietės bei graikų - romėnų teatras. Nepaisydamas Romos valdžios persekiojimų, šv. Nikolajus skleidė čia krikščionybę. Senovės Likija, 19 nepriklausomų miestų federacija, buvo įsikūrusi kalnų rajone. Dauguma antkapių čia su raižytomis durimis ir sijų galais, nuožulniais stogais ir reljefiškomis sąramomis. Jachta vyksite į Kekovos salą, kur susilieja gamta ir istorija. Pamatysite paskendusį miestą bei prisiliesite prie likijietiško sarkofago, kuris stebuklingai iškilęs virš jūros. Įlankoje, kurią nuo jūros užstoja Kekovos sala, nardyti neleidžiama, tačiau virš senovės pastatų galima paplaukioti burlaiviu.

Ekskursijos kaina nuo:
60 $

TURKIŠKA NAKTIS

Norite nors akimirkai persikelti į viduramžių arabų pasakas, atsidurti svaiginančiame aistros sūkuryje ar tiesiog, vienu iš Šacherezados sugalvotų herojų... Visą šį "Tūkstančio ir vienos nakties"  pasakų svaigulį Jums leis pajusti turkiška naktis, kurios metu profesionalūs šokėjai ugningais šokiais prikels iš praeities senovinius papročius. Pamatysite tikrą pilvo šokį, vakarienės metu ragausite skaniausius turkų nacionalinės virtuvės patiekalus ir įvairiausius vietinės gamybos alkoholinius bei gaiviuosius gėrimus. Šis nuostabus vakaras  baigsis triukšminga diskoteka, kurioje galėsite linksmintis skambant  ne tik turkiškai, bet ir europietiškai muzikai.

Ekskursijos kaina nuo:
40 $

IŠVYKA PLAUSTAIS

Bene labiausiai kvapą gniaužianti ekskursija aštrių pojūčių mėgėjams - nusileidimas kalnų upe pripučiamais plaustai bei kanojomis. Prieš leidžiantis į šį nutrūktgalvišką nuotykį Jums bus išduoti specialūs tarptautinius standartus atitinkantys drabužiai, pravestas instruktažas ir...linksmybės prasidės! Išvyka plaustais - tai ne tik veržli upės tėkmė, slenksčiai ir bangos, tai kur kas daugiau... laisvės pojūtis, energijos ir adrenalino antplūdis! Patyrę instruktoriai stebės Jus visos kelionės kalnų upe metu ir prireikus, suteiks kvalifikuotą pagalbą. Pasiduokite pašėlusiai upės tėkmei, išlaisvinkite savo jausmus ir patirkite nepamirštamų įspūdžių!

Ekskursijos kaina nuo:
65 $

NARDYMAS
Povandeninis pasaulis, knibždėte knibždantis įvairiomis gyvybės formomis, visuomet vilioja. Čia nėra triukšmo, kasdienio chaoso, tik ramybė, tyla, harmonija ir grožis. Čia galite ne tik pasigrožėti spalvingais povandeninio pasaulio gyvūnais bei augmenija, tačiau kai kuriuos jų ir paliesti. Kai kurie gali neatsispirti pagundoms pažaisti su jūros dugno gyviais. Jei Jus vilioja povandeninis pasaulis, nedelskite, nerkite ir pasiduokite nesvarumo pojūčiui ir iki valios grožėkitės Neptūno valdomis!

Ekskursijos kaina nuo:
45 $

VANDENS PRAMOGŲ PARKAS

Vaikystė - gražiausias ir dažnai geriausias žmogaus gyvenimo laikotarpis. Prabėgusi kaip trumpa akimirka, vaikystė palieka itin ryškų įspūdį. Pasirinkus ekskursiją į vandens pramogų parką, Jūs bent vienai dienai sugrįšite į emocijų, atradimų, įspūdžių kupiną vaikystę. Įvairiais vandens atrakcionais, vandens kalneliais nusileis ne tik mažas, bet ir didelis. Saulėtą dieną atgaivą rasite baseinuose, o troškulį ir alkį galėsite numalšinti kavinėse bei baruose. Diena prabėgs nepastebimai, o prisiminimai vilios dar ne kartą grįžti į šį pramogų parką!

Ekskursijos kaina nuo:
40 $

IŠVYKA VISUREIGIAIS
Turkija - tai ne tik kalnų masyvai, maždaug ketvirtadalyje jos teritorijos žaliuoja miškai. Išvyka visureigiais - tai kelionė kalnų ir miškų keliais, kurios metu galėsite gėrėtis turtinga šios šalies augmenija ir gyvūnija. Didžiausią Turkijos augalų įvairovę lemia arealai - nuo sausringų lygumų iki kalnų ir vidutinio klimato miškų - ir šios šalies geografinė padėtis. Išvyka džipais į kalnus - tai naujas, kupinas spalvų ir emocijų pasaulis. Vingiuojantis kalnų keliukas, pakelėse viena kitą keičiančios pušys, eglės, kedrai ir lapuočiai, kalnų viršūnės, krištolinis kalnų upelių vanduo - tai tik nedidelė dalis to, ką Jūs pamatysite... Pakilę į kalnus papietausite prie puikių tvenkinių, kuriuose gausu upėtakių. Mėgausitės puikiu žuvies skoniu, kuri bus sugauta ir paruošta Jums matant. Laimingo kelio, automobiliai jau laukia Jūsų!

Ekskursijos kaina nuo:
40 $

TURKIŠKA PIRTIS
Jūsų poilsis Turkijoje nebus visavertis, jei bent kartą neapsilankysite turkiškoje pirtyje. Ji nedaug kuo skiriasi nuo senovės romėnų pirties, juk būtent pastarosios pavyzdžiu ir atsirado turkiška pirtis. Tik turkiškoje pirtyje nėra šalto vandens baseino į kurį būtų galima panirti maudynių pabaigoje. Visą maudynių turkiškoje pirtyje procedūrą sudaro atsipalaidavimas karštų garų kambaryje su energingo muilinimo ir masažo intarpais. Per kaitinimosi garuose pertraukėles lankytojas pats arba padedamas pirtininko smarkiai šveičia kūną šiurkščia muilina plaušine. Smarkus viso kūno masažas atliekamas ant šiltų marmuro plokščių. Maudynių laikas neribojamas, tačiau verta neskubant pasimaudyti bent jau pusantros valandos.
Turkiška pirtis užima svarbią vietą turkų tautos kultūroje. Karštas, sausas oras, šiltos marmurinės plytos ir pirtininko paslaugos palieka nepakartojamą švaros ir lengvumo jausmą. Apsilankymas turkiškoje pirtyje atjaunins Jūsų kūną!

Ekskursijos kaina nuo:
35 $

IŠKYLA JACHTA NAKTĮ
Naktis jachtos denyje, žvaigždėmis nusėtas turkiškas dangus kažkur toli nugrimzta į sūrų jūros vandenį, regis, pūstelėjęs lengvas brizas vaiko spindinčius dangaus žiburėlius po visą neaprėpiamą mėlį. Ar begali būti didesnė palaima romantikos ištroškusiai sielai? Nakties tylą perskrodžia pirmieji muzikos akordai ir prasideda linksmybės! Visi naktinių linksmybių ir šėliojimų mėgėjai kviečiami į jachtos denį, diskoteką po atviru dangumi! Ir kai naktinio siautulio nubučiuotą Jūsų kūną palies pirmieji brėkštančio ryto spinduliai, Jūs nenorėsite skirtis su šia naktimi, o prisiminimai apie ją Jus lydės dar labai ilgą laiką..

Ekskursijos kaina nuo:
40 $

SAFARIS MOTOCIKLAIS

Pramogauti keturračiais motociklais šiuo metu populiaru ne tik Turkijoje, bet ir visame pasaulyje. Aštrių pojūčių mėgėjams siūloma iškyla motociklais kaimo keliais. Puikiai praleisite laiką, o įspūdžiai bus nepakartojami.

Ekskursijos kaina nuo:
55 $

ŽVEJYBINĖ IŠKYLA

Norite atrasti kitokią Turkiją? Tuomet kviečiame Jus į žvejybą! Užburiantis kalnuotas kraštovaizdis, gaivinanti ežerų vėsa, maloni kompanija bei sklindantis laužo kepsnių aromatas paliks neišdildomus įspūdžius. Žvejybai bus sudarytos visos sąlygos, gausite visą reikalingą įrangą.
Ekskursijos kaina nuo: 60 $


Dėmesio! Ekskursijų programa, laikai ir kainos gali keistis.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,