APIE TUNISĄ

Kelionės į Tunisą. Tuniso kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Milijonai turistų vyksta į Tunisą, susigundę įvairiausio pobūdžio poilsio galimybėmis: baltutėliais smėlio paplūdimiais, išvykomis į jūrą, talasoterapija, daugybe unikalių ekskursijų ir pramogų. Tai labiau europietiška šalis nei, tarkim, Egiptas, jaučiama Prancūzijos įtaka, nes būtent jos kolonija ilgą laiką buvo Tunisas.

Ši Šiaurės Afrikos šalis, esanti pasakiško Magribo pietuose, visam laikui pavergia širdis tų, kurie pirmąkart įžengė į jos svetingą žemę. Subtropinis klimatas ir egzotiški vaizdai daro Tunisą idealia poilsio vieta: tikri senovės žinovai atras sau seniausių civilizacijos paminklų: senovinių miestų, amfiteatrų, akvedukų, šventyklų griuvėsių,  subtilaus darbo mozaikų paveikslų, antikos skulptūrų, tvirtovių ir fortų, viduramžių arabiškų turgų ir mečečių. Mėgstantys atsipalaiduoti paplūdimyje turės galimybę įvertinti europietišką viešbučių aptarnavimą
, baltą smėlį ir šiltą Viduržemio jūros vandenį. Aktyvaus poilsio mėgėjams Tunisas yra paruošęs buriavimą, golfą, safarį ir keliones kupranugariais po Pietų Sacharos barchanus. 

Garsūs Kairuano kilimai ir odos dirbiniai, nuostabi keramika, Afrikos gyvūnų statulėlės iš medžio ir akmens, kupranugarių statulėlės, afrikietiškos kaukės, alyvuogių aliejus, rytietiški saldumynai, ir geriausios Rytuose datulės labai populiarūs turistų gretose. Šalia valstybinių "Monoprix“ ir  "General"  prekybos centrų miestuose yra nedidelių krautuvėlių. Kainos čia fiksuotos ir nurodyti kainoraščiuose. O štai turguose ir privačiose parduotuvėliuose priimta derėtis. Pirma kaina, kurią jums čia pasiūlys, gali būti tris, penkis, arba net dešimt kartų didesnė negu reali. Taigi, derėkitės!

Tunise viešbučių klasifikacijos principai atitinka europietiškus reikalavimus: nuo 2* iki 5*.

Kranto linijos ilgis – 1300 km, todėl dauguma viešbučių įsikūrę tiesiai prie jūros. Išimtis yra miesto viešbučiai ir kai kurie viešbučiai, esantys prestižiniuose turistiniuose centruose: Port El Kantauji, Jasmin – Hamametas. Tunise yra daugiausiai smėlio paplūdimių.  

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Tunisą:

Skrydis: apie 3,5 val.
Laikas: -1 val žiema, - 2 vasarą
Sezonas: nuo balandžio pabaigos  iki spalio pabaigos
Oro temperatūra: (26-30°С vasarą) (15°С žiema)
Klimatas: šiaurinėje ir rytinėje šalies dalyje vyrauja sausas subtropinis klimatas
Pagrindiniai kurortai: Hamametas, Port El Kantaujis, Susas, Monastiras, Džerbos sala.
Viza: Lietuvos Respublikos piliečiams, į Tunisą vykstantiems su turistine grupe ir turintiems viešbučio užsakymo dokumentą, vizos nereikia.
Vidutinė kaina restorane: 10 - 15 $
Sostinė: Tunisas
Valstybinė kalba: Arabų, Prancūzų
Valiuta: Tuniso dinaras (TND); 1 USD = 1,3 Tuniso dinaro
Telefono kodas: 216

Tuniso miestai, kurortai ir viešbučiai:

HAMAMETAS  SUSAS  PORT EL KANTAUJIS  SKANES-MONASTIRAS  DŽERBOS SALA

Nuotraukų galerija: Kelionė į Tunisą

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti