Puketas

Vienu geriausių Tailando kurortu vadinamas Puketas yra sala, pavergianti savo baltutėliais paplūdimiais bei žydru Andamanų jūros vandeniu, nepraeinamais atogrąžų bruzgynais ir aukštomis uolomis. Pridėję prie šių nežemiškų grožybių galimybę pailsėti saloje bet kuriuo metų laiku, suprasite, dėl ko Puketas vadinamas „Indijos vandenyno perlu“. 

Vidutinė metinė Puketo temperatūra – apie 27°С, o geriausias metas poilsiui yra žiema, kuri vadinama sausuoju sezonu. Tačiau lietūs Pukete – retas reiškinys, be to lyja dažniausiai naktį, todėl čia gausu poilsiautojų ir lietaus sezono viduryje. 

Pukete labai populiarios ekskursijos, galinčios nustebinti ir visko mačiusius keliautojus. Atvykėliai gali aplankyti nepakartojamas kinų šventyklas ir vienuolynus, pamatyti senąją salos sostinės architektūrą. Visą gyvenimą negalėsite pamiršti plaukiojimo kanoja, apsilankymo Nacionaliniame parke, Akvariume, Drugelių sode, įspūdingo dramblių pasirodymo ir spalvingų švenčių.
Dar vienas šios rojaus salos privalumas - labai įvairios apgyvendinimo galimybės: nuo mažyčių paplūdimių bungalų iki prabangių pasaulinio lygio viešbučių, kuriuose - didžiuliai baseinai ir golfo laukai. Ne veltui Puketas buvo išrinktas prestižiškiausiu 2005 m. Azijos kurortu. Jis nenuvils ir naktinių pramogų mėgėjų – daugybė puikių restoranų, garsėjančių subtiliais valgiais, naktinių klubų ir diskotekų.

Puketas yra žinomas ir dėl puikių sąlygų nardyti, buriuoti, išbandyti vandens slides ir motociklus. Saloje yra keletas povandeninio nardymo mokyklų, kurios organizuoja ekskursijas į jūrą, kurių metu galėsite pasigrožėti pasakišku povandeninių uolų ir koralinių rifų pasauliu. Jeigu norite nepamirštamų emocijų ir pasakiškai pailsėti, Puketas – idealus pasirinkimas
!

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,