Hua Hin ir Cha Am

Hua Hin kurortas užburia nuo pirmo žingsnio jo pakrante jo egzotika vilioja turistus iš viso pasaulio. Platūs paplūdimiai, kuriuos juosia ananasų palmių giraitės, minkštas baltas smėlis, krištolo skaidrumo jūra. Hua Hin yra seniausias Tailando kurortu, nes šioje vietoje antrajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje karalus Rama VII įkūrė oficialią karališkosios šeimos vasaros rezidencija, kurioje slėpdavosi nuo Bnakoko tvankumos per vasaros karščius.

Kurortas įkurtas v
os už 200 kilometrų nuo Bankoko, todėl tapo garsiu turistiniu centru. Geras aptarnavimas, didelis viešbučių pasirinkimas, puikios gyvenimo sąlygos, galimybė išbandyti įvairias vandens sporto rūšis, jodinėti, žaisti tenisą ir golfą.  

Ča Am yra naujas, greitai augantis pajūrio kurortas, įsikūręs ant vakarinio Siamo įlankos kranto už trijų valandų kelio nuo Bankoko ir 25 km nuo Hua Hino. Kitoje įlankos pusėje yra Patajos kurortas, bet Ča Am vieta labiau tinka šeimyniniam poilsiui, nes čia nėra dideliems miestams būdingo triukšmo. Balti Ča Amo paplūdimiai driekiasi daugelį kilometrų, todėl čia bus gera norintiems pasimėgauti tyliu gamtos grožiu ir ramiu poilsiu. Ča Ame daugybė nuostabių restoranų, kuriuose siūlomas labai skanus europietiškas ir tailandiškas maistas bei šviežiausios jūros gėrybės.      

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,