Samujis

Koh Samui - trečia pagal dydį Tailando sala, dar vienas geriausių kurortų kolekcijos deimantas.

Samui sala yra
tikras atogrąžų rojus turistams: balti paplūdimiai, skalaujami žydru Siamo įlankos vandeniu, vešli augmenija, karšta saulė ir giedras dangus.

Samui peizaže dominuoja kalvos, apaugusios nepraeinamais miškais, salos pakrantės - puikūs smulkaus balto smėlio paplūdimiai ir tykios įlankos, o lygumose driekiasi kokoso palmių giraitės. Beje, Samui kokosai pripažinti geriausiais pasaulyje ir yra pagrindinis vietinių gyventojų pajamų šaltinis.

Pagrindinės Samui salos įžymybės
– du labai gražūs kriokliai: Hid Ladas ir Namuangas. Kaimyninėje pulimu su Samui sala sujungtoje Fano saloje yra didelis šventyklų kompleksas Van Hin Ngu. Daugybė turistų iš viso pasaulio atvyksta čia pamatyti 12 metrų aukščio sėdinčio Budos statulą.

Poilsiautojams Samui saloje taip pat organizuojami įvairiausi pasirodymai - linksmi beždžionių pasirodymai ar įspūdingi gyvačių kerėtojų šou. Turistai nepamirš jodinėjimo ant dramblių ir  drugelių sodo, kurio žalumoje plasnoja šimtas šių spalvingų sutvėrimų rūšių. Povandeninio pasaulio mėgėjai įvertins akvariumą, kuriame galės susipažinti su Siamo įlankos gyventojų pasauliu. Samujis puikiai tinka užsiimti visoms vandens sporto šakoms.

Samui siūlomi viešbučiai visiems skoniams, nuo kuklių nuošalių bungalų iki prašmatnių penkų žvaigždučių pasaulinio lygio viešbučių. Saloje yra daugybė barų, restoranų ir diskotekų. Norintys nusipirkti suvenyrų gali apsilankyti suvenyrų parduotuvėse, o norintys suderinti poilsį ir gydymą pasijus lyg iš naujo gimę apsilankę tailandietiško masažo salone ar saunoje.

Pailsėkite Samui saloje ir amžinos saulės, žydros jūros ir žalių palmių pasaulis Jums suteiks žvalumo ir teigiamų emocijųilgam!

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,