Sametas

Į Sameto salą galite per 30 - 40 min. nuplaukti iš nedidelio kaimelio Ban Pche, esančio vos už valandos kelio nuo Patajos kurorto.
Atvykę suprasite, kad tikrai vertėjo keliauti - mažutė salytė, esanti netoli kranto, atrodo laukinė ir nuostabi, joje yra keletas gražiausiais Azijos pliažais paskelbtų balto smėlio pakrančių.
Sameto paplūdimiai - švarūs ir tvarkingi, prilyginami garsiesiems Puketo ir Samui paplūdimiams, o smėlis toks švarus, kad jį naudoja daug stiklo gamybos kompanijų.
Saloje nėra daug gyventojų, daugiausia tai žvejai ir viešbučių personalas, taip pat yra keletas kokoso riešutų plantacijų. Sameto sala yra paskelbta Nacionalioniu parku, todėl registruojantis viešbutyje Jūsų paprašys sumokėti 200 batų (5 dolerius) už „įėjimą“ - bet šis mokestis tikrai pateisinamas.
Balti paplūdimiai, švari jūra ir vešli šios nedidelės kalnuotos salos augmenija, ramybės ir atsipalaidavimo atmosfera vilios sugrįžti dar ne kartą.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,