Phi Phi salos

Phi Phi - dvi vaizdingos Tailando salos, išgarsėjusios dėl to, kad čia buvo filmuojamas garsusis kino filmas „Paplūdimys“. Nepaprasto baltumo paplūdimiai, turkio spalvos įlankos bei didingos uolos traukia daugybę turistų. Salos dvynukės Phi Phi Don ir Phi Phi Laem nuo seno vadinamos vienomis geriausių Pietryčių Azijos nardymo vietų dėl jūros gelmių grožio ir krištolo skaidrumo vandens. Prie salų galima nardyti su vamzdeliu ar akvalangu ir pasimėgauti švariu vandeniu, kurio matomumas - iki 30 m.. Viena garsiausių vietų Phi Phi salose yra vikingų ola aukštose Phi Phi Laem salos uolose, kurioje gyvena tūkstačiai kregždučių. Vietos gyventojai, kad pasiektų kregždžių lizdus, užkopia į įspūdingas aukštumas pasiramstydami bambukinėmis ietimis.
Į Phi Phi salas atvykstančius turistus vilioja savo pasluagomis daugybė nebrangių viešbučių ir bungalų, restoranų, diskotekų, keletas prekybos ir SPA centrų. Kainos čia neaukštos, todėl suteikia daug džiaugsmo mėgstantiems apsilankymus parduotuvėse. Laipiojimo uolomis gerbėjai vertina kvapą gniaužiančias sitrininio akmens uolas aukštais skardžiais. Mėgstantys degintis čia ras nuošalių paplūdimių, o nardytojai gali po vandeniu tyrinėti daugybę olų.
Viena iš daugybės Phi Phi siūlomų ekskursijų - išvyka į netoliese esančias Krabi salas
. Daugelis jų paskelbtos draustiniais, todėl iki šiol stulbina švaria gamta ir egzotiškais vaizdais. Kokosų giraitės ir smėlio paplūdimiai, uolos, apaugę vešlia augmenija, ryškiaspalvės gėlės ir karšta saulė visam laikui liks kiekvieno šiame atogrąžų rojuje apsilankiusio žmogaus atmintyje.
Phi Phi salos sukurtos kiekvienam, svajojančiam apie nuošalų poilsį gamtoje ir įspūdingo grožio jūrą.       

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,