Pataja

Pataja – vienas žymiausių ir populiariausių Tailando kurortų. Jis skirtas tiems, kas nori dieną ant vandenyno kranto mėgautis tailandietiška saule, o naktį pasinerti į nepamirštamą ryškiaspalvę šventę. Pataja yra žemyninėje Tailando dalyje, ant Siamo įlankos kranto, už dviejų valandų kelio nuo Bankoko. Dėl ypatingos geografinės padėties Patajoje yra savotiškas mikroklimatas – jai negresia jūros uraganai, jūra visada rami. Nardymo mėgėjus vilioja už kelių kilometrų nuo kurorto centro esanti garsioji koralų salų juosta.

Nuvažiavus į Patają neteks nerimauti, kad nebus ką veikti. Organizuojamos ekskursijos, tinkasnčios visimes skoniams - galima nuvykti į mini Siamą, kuriame pamatysite didžiausių žemės pastatų maketus, Milijonų metų akmenų parką, didžiausią Pietryčių Azijos atogrąžų sodą Nong Nuč, krokodilų fermą bei daugybę šventyklų kompleksų.

Dar viena svarbi priežastis, kodėl Pataja garsi visame pasaulyje - jos audringas naktinis gyvenimas. Iki vėlumos galima vaikščioti apžiūrinėjant parduotuves, kuriose gausu juvelyrinių dirbinių, garsaus tailandietiško šilko ir kitų grožybių. Bet kuriame Patajos kampelyje rasite puikų restoraną, kuriame galima paragauti viso,pasaulio patiekalų - europietiškos, klasikinės kinų ar tailandietiškos virtuvės. Sutemus Pataja virsta šviesų karnavalu - skamba muzika ir žiba spalvingos atsidarančių diskotekų, Go Go barų, įvairių klubų ir masažo salonų ugnelės. Besidomintys spalvingais muzikiniais pasirodymais tiesiog privalo pamatyti visame pasaulyje garsų Paryžiaus Mulen Ružui prilygstantį Alkazaro Šou - fantastišką muzikos, šokių ir ryškių kostiumų derinį, kurio artistai - transvestitai. Po audringo pasilinksminimo diskotekoje galima ramiai pailsėti tyliame komfortabiliame viešbutyje.

Pataja – puikus pasirinkimas tiems, kas trokšta pramogų ir kam įgriso ramus poilsis, kam svarbu žema kaina ir tai, kad Pataja laukia jūsų kasdien visus metus. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
*****
*****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
**
**
**