Bankokas

Bankokas – Tailando sostinė, angelų miestas. Būtent nuo jo reikia pradėti pažintį su Tailandu, tam, kad prisigertum nepakartojamu Rytų aromatu ir liktum amžinai sužavėtas jo magijos.

Bankokas yra didžiausias Pietryčių Azijos miestas, šalies verslo ir kultūrinio gyvenimo centras, kuriame yra beveik visos Tailando administracinės įstaigos ir daug tarptautinių organizacijų. Bankokas - ryškesnis, nei daugelis vakarietiškų sostinių. Jame meniškai suderinti dangų smeigiantys aukšti dangoraižiai ir didžiuliai prekybos centrai su senovinėmis šventyklomis, auksuotais rūmais ir smaragdo žalumos parkais.

Bankoke yra apie 400 šventovių – rodos, neįtikėtinas skaičius tokiam šiuolaikiškam ir dinamiškai besiplečiančiam miestui. Ypatingą vietą užima pasakiška Smaragdinio Budos šventykla, Didžiųjų karališkų rūmų kompleksas, Ryto aušros šventykla ir Auksinės kalvos šventovė. Ekskursija budistų šventyklose tampa kelione į senojo Tailando pasaulį, o varpelių skambesys ir monotoniškos budistų vienuolių maldos galutinai užpildo šį paveikslą.

Geriausias būdas pamatyti Bankoką – leistis į ekskursiją greitu traukiniu, iš kurio langų galima pamatyti visą šio žibančio miesto spindesį. Egzotiški Bankoko rajonai – kinietiški ir indiški kvartalai taip pat pritraukia daugybę turistų. Indiškame kvartale yra garsioji sikhų šventykla, antra pagal dydį po Londono šventyklos, o kinietiškas kvartalas garsėja kiniečių virtuvės restoranėliais. Čia galima rasti daugybę retų valgių - kregždučių lizdų, ryklių pelekų ir kinietiškų juodų grybų. 
  
Bankokas vadinamas „Rytų Venecija“ ir, nors daugelio kanalų nebeliko nutiesus geležinkelius, vis dėlto dar galima išsiruošti į įspūdingą ekskursiją garsiomis Bankoko gatvėmis ir pajusti šio nepakartojamo miesto praeitį. Gyvenimas mieste nensustoja nė minutėlei, netgi nakties metu. Didžiulė restoranų, kuriuose gaminama tradicinė tailandietiški valgiai, kokių tik įmanoma barų ir pasilinksminimo įstaigų bet kuriam skoniui įvairovė nustebins kiekvieną lankytoją. Prekybos centrai, parduotuvės ir pramogų parkai, ištaigingi Bankoko viešbučiai suteiks jums daug galimybių įdomiai praleisti laiką. Užtenka vieną kartą pabūti šiame nepaprastame mieste, kad jis visam laikui liktų atmintyje.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,