Kelionė į Tailandą: Tailandas ir Kambodža

Bankokas (2 n.), Kančanaburis (1 n.), Pataja (4 n.), Angkor Wat (2 n.), Koh Chang (3 n.)

1 diena
Skrydis iš Rygos/Vilniaus į Bankoką.

2 diena
Atvykus į Bankoką Jus oro uoste pasitiks mūsų partnerių Tailande atstovai ir palydės į viešbutį Bankoke. Laisvas laikas. Vakare už papildomą mokestį galima pavakarieniauti kruiziniame laivelyje plaukiant
Menam Čao Praja upe (50 USD/asm.) Nakvynė viešbutyje Bankoke.

3 diena

Visą dieną keliausite Bankoke: aplankysite tajų architektūros šedevrą XIII a. pastatytus Didžiuosius karalių rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą, kurioje yra didžiausias pasaulyje smaragdo monolitas. Sustosite prie "Auksinio Budos šventyklos" (Golden Budda Temple) ir "Gulinčiojo Budos šventyklos" (Wat Pho Temple), kurioje pamatysite 46 metrų ilgio Gulinčio Budos statulą. Pietūs. Po pietų ekskursija laiveliu miesto kanalais. Vėliau galėsite nusipirkti juvelyrinių dirbinių dižiausioje tokių dovanų parduotuvėje Bangkoke "Gems Gallery". Nakvynė viešbutyje Bankoke.

4 diena    
Po pusryčių išvyksite į Kančanabūri miestą, esantį 130 km į vakarus nuo Bankoko. Apsilankysite kokoso riešutų plantacijose ir 100 metų senumo turguje ant vandens Damnernsaduak, kuriame iš valtelėse plaukiojančių pardavėjų galėsite įsigyti egzotinių vaisių ar suvenyrų. Užsuksite į medinių rankdarbių centrą ir pamatysite garsųjį tiltą per Kvai upę. Po pietų norintys už papildomą mokestį (27 USD/asm.) galės pajodinėti drambliais. Vėliau valtimi pateksite į viešbutį "Jungle Rafts", esantį džiunglių tankynėje. Vakarienė ir poilsis viešbutyje džiunglėse. Norintys, už papildomą mokestį (
5 USD/asm.), galės pažiūrėti tradicinį pasirodymą 

5 diena    
Po pusryčių vyksite į Mon kaimelį, išbandysite karštųjų šaltinių baseinus, pamatysite "mirties" geležinkelį, galėsite išsimaudyti po Saioke kriokliu.
Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų vyksite į populiarųj į Patajos kurortą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

6-8 dienos   
Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje - viename garsiausių Azijos kurortų. Pageidaujant už papildomą mokestį galima užzissakyti papildomų ekskursijų: nuvykti į krokodilų fermą ir "Million Years" Akmenų parką Patajoje. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

9 diena
Po pusryčių išvyksite link Kambodžos pasienio. Atvykus prie Poipet sienos, susitiksite su mūsų atstovu, kuris padės susitvarkyti vizos formalumus. Tuomet važiuosite į Siemreabą, keliausite prie Tonlesapo gėlavandenio ežero, kur galėsite iš arčiau susipažinti su vietiniais „plaukiojančiais“ kaimeliais, prieš atvykstant nakvynei į viešbutį.

10 diena   
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyksite link didžiausio šventyklų komplekso pasaulyje Angkoros, kurį Khmerų valdovai pastatė iki XII a.. Aplankysite pietinę Angkoros dalį – Thom, Bayon, Baphuon, Dramblio ir Leper Karaliaus terasas ir karališką komplekso dalį. Apsilankysite induistinę Angkor Wat šventykloje, kurią XII a. Angkoro valdytojas Suryavarmanas II –asis kaip karališką kapavietę. Vakarienė vietiniame restorane stebint tradicinius khmerų šokius. Nakvynė viešbutyje Kambodžoje.

11 diena
Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvyksite link Tailando sienos. Atvykę į Tailandą vyksite į vieną iš 50-ies Siamo įlankoje esančių salų - Koh Chang, kuri priklauso nacionaliniam parkui. Nakvynė viešbutyje Koh Chang saloje.

12-13 diena
 
Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje - mažame rojaus kampelyje, kur balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo.

14 diena    
Pusryčiai. Pervežimas į Bankoko oro uostą skrydžiui į Rygą/Vilnių.

15 diena
Grįžimas į Lietuvą.

Kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- skrydis Ryga - Bankokas - Ryga/Vilnius - Bankokas - Vilnius (persėdimas Stambulo oro uoste), oro uosto mokesčiai bei maitinimas skrydžio metu;
- pervežimai patogiu autobusu programos metu;
- pažintinė programa;
- programos metu maitinimas - pusryčiai kiekvieną dieną, dveji pietūs, dvejos vakarienės;
- poilsio metu - maitinimas pusryčiai (galima užsisakyti ir kitokį maitinimo tipą).
- rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- dvikartinė Tailando viza;
- Kambodžos viza, ruošiama pasienyje;
- gėrimai pietų ir vakarienės metu;
- asmeninės išlaidos ir arbatpinigiai;
- medicininių išlaidų draudimas.
Pastabos:
- kainos nurodytos eurais vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
- kelionės programa, objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
- kelionė vyksta ir vykstant tik vienam keliautojui, todėl galite pasirinkti Jums patogų laiką;
- keičiantis viešbučių ir paslaugų kainoms, valiutų kursui, lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- nurodyti viešbučiai gali būti pakeisti kitais tos pačios ar aukštesnės kategorijos viešbučiais.

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,