Kelionė į Tailandą: Bankokas, upė Kvai ir poilsis Patajoje

Bankokas(2n.) + Kančanaburis (1n.) + Pataja (9n. arba 10n., 11n., 12n., 13n.)

1 DIENA. Ryga - Bankokas 
Skrydis į Bankoką iš Rygos/Vilniaus.

2 DIENA. Bankokas
Atvykimas į Bankoką. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Vakare siūloma pavakarieniauti kruiziniame laivelyje plaukiant Menam Čao Praja upe (50 USD asmeniui), pavakarieniauti tipiškame tajų restorane arba aplankyti naktinį Pat Pong turgų. Nakvynė viešbutyje. 

3 DIENA. Bankokas
Pusryčiai. Ekskursija didžiausiame Tailando mieste Bankoke, kurios metu aplankysite XIII a. statytus didžiuosius karalių rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą su didžiausiu pasaulyje smaragdo monolitu pasaulyje, Auksinio Budos ir Gulinčio Budos šventyklas. Po pietų paplaukiosite miesto kanalais, kurie anksčiau Tailando sostinėje buvo vienintelis susisiekimo kelias. Galėsite nusipirkti juvelyrinių dirbinių didžiausioje juvelyrinių dirbinių parduotuvėje Bangkoke „Gems Gallery“. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Bankokas – Kančanaburis 
Po pusryčių išvyksite į Kančanaburio miestą (130 km.). Aplankysite kokoso riešutų plantaciją ir šimtametį "plaukiojantį" turgų ant vandens Damnernsaduak, kur tiesiai iš  plaukiojančių valtelių galėsite įsigyti egzotinių vaisių ar suvenyrų. Užsuksite į medinių rankdarbių centrą bei pamatysite garsųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs. Norintieji už papildomą priemoką galės pajodinėti ant dramblio nugaros Kvai upės pakrante, po to valtimi būsite perkelti į džiunglių glūdumą, Jungle Rafts viešbutį ant vandens, kur Jūsų lauks vakarienė ir poilsis. Jei norėsite už papildomą mokestį galėsite pamatyti tradiciniį pasirodymą (5 USD). Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Kančanaburis – Pataja 
Po pusryčių aplankysite Tailando ir Birmos pasienyje esantį Mon kaimelį, galėsite išsimaudyti karštųjų versmių baseinuose, pamatysite "mirties geležinkelį", išsimaudysite po Saioke kriokliu, Jums pasiūlys pietus vietiniame restoranėlyje. Po pietų vykstame į Patają (galite rinktis ir kitą kurortą Tailande). Nakvynė viešbutyje.

6-13 (14-16) DIENA. Poilsis Patajoje (arba Jūsų pasirinktame kurorte).
Už papildomą mokestį galite nusipirkti įvairiausių ekskursijų.

14 (15-17) DIENA. Pervežimas į Bankoko oro uostą skrydžiui į Rygą/Vilnių.

KELIONĖS DATOS teiraukitės agentūroje

*šventinis laikotarpis – kelionės kainos teirautis mūsų kelionių agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai Ryga - Bankokas - Ryga arba Vilnius - Bankokas - Vilnius (Turkish Airlines, persėdimas Stambule) su maitinimu skrydžių metu;
- ekskursinė programa su pervežimais, išvykomis ir nurodytu maitinimu programoje (2 pietumis/1 vakariene/pusryčiais kiekvieną dieną);
- rusakalbių gidų paslaugos programos metu Bankoke ir Kančanaburio mieste;
- apgyvendinimas su pusryčiais programos metu pasirinktuose viešbučiuose;
- apgyvendinimas po programos Patajoje (ar kitame Jūsų pasirinktame kurorte) pasirinktuose viešbučiuose su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
- viza į Tailandą;
- draudimas;
- papildomos ekskursijos;
- įėjimo bilietas į karališkus rūmus Bankoke;
- asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.
Pastabos:
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- objektų lankymo eilė gali keistis;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas;
Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau, kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos; 1 spalvota nuotrauka; anketiniai duomenys.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,