Kelionė į Tailandą: Bankokas ir poilsis Patajoje

Bankokas (2 n.) + Pataja (10 n., 11 n., 12 n., 13 n.)

1 diena
Skrydis i
š Rygos/Vilniaus į Bankoką.

2 diena
Atvykus į Bankoko oro uostą  Jus pasitiks mūsų partnerių Tailande atstovai ir palydės į viešbutį. Šią dieną siūlome užsisakyti vakarienę plaukiojant kruiziniu laiveliu upe (~50 USD/asm). Laisvas laikas.

Tailandas. Kelionės į Tailandą. Lankytinos vietos Bankoke. Kelionės į Aziją su LEHKOTailandas. Kelionės į Tailandą. Lankytinos vietos Bankoke. Kelionės į Aziją su LEHKO

3 diena
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Tailando sostinėje Bankoke: Bankoko kanaluose paplaukiosite tajų motorinėmis valtimis, pamatysite didingą Vat Arun šventyklą ir pakilsite į centrinį apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria fantastiška upės Čao Praja ir senųjų miesto rajonų  panorama.
Aplankysite vieną svarbiausių ir seniausių Bankoko šventyklų - Gulinčio auksinio Budos arba Nirvanos laukiančio Budos šventyklą Vat Pho. Išbandysite upės tramvajų ir pamatysite karališkus rūmus (įėjimo bilietas mokamas atskirai). Pamatysite senąją biblioteką ir pirmąjį tajų universitetą, Smaragdinio Budos šventyklą - svarbiausią šių laikų Tailando šventovę. Vakare galėsite savarankiškai apžiūrėti didžiausius Bankoko prekybos centrus ir garsiuosius „raudonųjų žibintų“ rajonus.

4 diena

Po pusryčių išvyksite į Patajos kurortą. Nakvynė pasirinktame viešbutyje Patajoje.

Tailandas. Kelionės į Tailandą. Poilsis Patajoje, Tailando kurorte. Kelionės į Aziją su LEHKO
5-14 (arba kita pagal skrydį) diena

Pusryčiai.
Poilsis Patajoje pasirinktame viešbutyje. Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas.

Žodis „Pataja“ reiškia „vėjas, lietaus sezono pradžioje pučiantis iš pietvakarių į šiaurės rytus“. Daugeliui poilsiaujančiųjų Pataja reiškia visų pasaulio virtuvių restoranų, pramogų industrijos, ypatingos linksmybių atmosferos, nerūpestingumo, visuotinės meilės ir džiaugsmo sintezę. Čia atvykusiųjų laukiančios įvairios vandens pramogos nepalieka abejingų. Kurortas nuostabus dėl savo gamtos sąlygų – ne karšto klimato, gaivaus jūros vėjelio, orą persmelkiančio gėlių ir laukinių žolelių kvapu. Jūsų laukia restoranai, kurie patiekia vokiškos, prancūziškos, itališkos, japoniškos, kinietiškos ir, žinoma, tailandietiškos virtuvės patiekalus. Pataja garsėja ir kaip vienas didžiausių šalies prekybinių centrų – daugybėje parduotuvių ir prekybos centrų galėsite įsigyti juvelyrikos dirbinių, suvenyrų, tradicinių amatų dirbinių, šilko gaminių. Prekyba verda iki vėlaus vakaro, drabužių, suvenyrų, juvelyrinių dirbinių, paveikslų, rankų darbo šilko ir medžio dirbinių pasiūla - didžiulė. Taigi, Patajoje puikiai pailsės įvairiausių pomėgių ir skonių keliautojai.
Poilsiaudami Patajoje taip pat galėsite užsisakyti daug papildomų ekskursijų. Labai populiarūs vakariniai šou „Alcazar Show“, „Alangkarn Extravaganza Show“, taip pat išvykos į Koralų salą, „Rojaus salą“, Koh Samet, tropinius Nong Nooch sodus, Sri Racha tigrų zoologijos sodą. Čia taip pat galėsite paplaukioti jachta bei išbandyti giluminį ar paviršinį nardymą.


15 (arba kita, pagal Jūsų skrydį) diena
P
usryčiai. Pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis į Rygą/Vilnių.

Kelionės kainų, keliaujant nuo lapkričio 1d. teirautis mūsų kelionių agentūroje
*šventinis laikotarpis – kelionės kainos teirautis mūsų kelionių agentūroje.

Kelionės kainos:

 

 

Į kaina įskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai Ryga - Bankokas - Ryga arba Vilnius - Bankokas - Vilnius (Turkish Airlines, persėdimas Stambule) su maitinimu skrydžių metu;
- pasitikimas oro uoste;
- pervežimai pagal programą;
- apžvalginės ekskursijos Bankoke rusų kalba;
- 2 nakvynės Bankoke, pasirinktame viešbutyje, su pusryčiais;
- 10 (arba 11, 12, 13) nakvynių Patajoje, pasirinktame viešbutyje, su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
- viza į Tailandą;
- draudimas;
- papildomos ekskursijos;
- įėjimo bilietas į karališkus rūmus Bankoke;
- asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.
Pastabos:
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- keliaujant Tajų Naujųjų metų (balandžio 13-15 d.) laikotarpyje kaina gali keistis.
- objektų lankymo eilė gali keistis;
- Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas;
Reikalingi dokumentai: LR piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau, kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos; 1 spalvota nuotrauka; anketiniai duomenys.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,