Pažintinės kelionės

Tailandas pastaruoju metu tapo viena populiariausių egzotinių kelionių krypčių.Nesvarbu kelintą kartą čia benukeliautumėte, kaskart šioje šalyje atrasite kažką nematyto, negirdėto, nepajausto ar dar neparagauto. 

Tailando sostinėBankokas yra politinis, prekybos ir kultūrinis šalies centras, kuris tarsi magnetas vilioja turistus iš viso pasaulio. Tai metropolis, stebinantis svečius savo energija, bruzdančiais vietiniais turgumis, tviskančiomis budistinėmis šventyklomis, didžiuliais prekybos centrais, triukšmingu naktiniu gyvenimu. Tajų maistas yra mėgstamas visame pasaulyje, tačiau tikrąjį patiekalų skonį pajausite tik viešėdami Tailande. Čia maistas ruošiamas tik iš šviežių, čia pat užaugintų produktų, todėl jis toks skanus ir aromatingas. Per patiekalus išreiškiamos pagrindinės Tajų kultūros ypatybės – dosnumas, šiluma, bendravimas, atgaiva ir atsipalaidavimas. Patiekaluose vyrauja aštrumas, saldumas, sūrumas ir rūgštumas. Nardykite, mėgaukitės autentiškomis SPA procedūromis idiliškajame Samui, ilsėkitės prašmatniuose Puketo viešbučiuose,  skraidykite jėgos aitvarais vėjuotame Hua Hin kurorte, atraskite harmoniją laukiniame Krabi provincijos paplūdimyje , siauskite iki ryto aušros Patajos naktiniuose klubuose...

Kaina  
Datos ir trukmė
Pažintis su Bankoku 2 nakv. ir poilsis Patajoje nuo 10 nakv.!
Transport:
Fly
Kaina  1320 Eur
Bilieto kaina nuo  įskaičiuoti!
Datos ir trukmė
Pažintinė kelionė 3 nakv. ir poilsis Patajoje ir Koh Chang saloje nuo 9 nakv.!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Pažintinė poilsinė kelionė į Tailandą nuo 12 nakv.!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Pažintinė kelionė 3 nakv. ir poilsis Patajoje arba Jūsų pasirinktame kurorte nuo 9 nakv.!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Pažintis su Bankoku 2 nakv. ir poilsis Koh Chang saloje nuo 10 nakv.!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Poilsis Tailando saloje Pukete nuo 12 nakv.!
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
Kaštonų g. 2, Vilnius (prie pat Lukiškių aikstės)

Tel.: +370 5 2639127
Mob.tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti