Ekskursijos Samujo saloje

APŽVALGINĖ EKSKURSIJA PO SAMUI SALĄ 
Kelionė pagrindiniu keliu, juosiančiu visą salą, suteiks daugybę įdomių ir neužmirštamų įspūdžių. Ekskursijos metu Jūs išvysite milžinišką Didžiojo Budos statulą šalia šventyklos salos šiaurėje, apžvalgos aikštelę ant vieno aukščiausių Samui kalnų, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Taip pat galėsite pamatyti vieną lankomiausių salos vietų – įmantrios formos akmenis „Senelis“ ir „Močiutė“, kuriuos sukūrė pati gamta. Pakeliui į garsųjį dviaukštį Na Mueang krioklį išvysite trumpąjį beždžionių, rodančių kaip renkami kokosai, šou. Jūs turėsite išskirtinę galimybę apsilankyti veikiančiame salos administracinio centro turguje Nathon miestelyje.
Trukmė: 12:00-16:00

NACIONALINIS JŪROS DRAUSTINIS ANG THONG
Pasiryžusiems pusantros valandos trunkančiai kelionei kateriu atsivers išties rojaus kampeliai. Nacionalinis jūros draustinis Ang Thong, besidriekiantis į šiaurės vakarus nuo Samujo, užima 120 kvadratinių kilometrų teritoriją. Čia - 40 mažai apgyvendintų salelių, o kai kurios iš jų yra visiškai negyvenamos. Ang Thong žinomas ne tik vandens bet ir savo sausumos fauna. Draustinyje gyvena leopardai, voverės, 40 rūšių paukščių. Jei sumanysite panardyti - gilusis pasinėrimas spalvingiausias prie Sam Sao salos. Vienoje iš salų, senojo vulkano krateryje, tyvuliuoja švariausias kalnų ežeras.
Trukmė: 8:00-16:30 (su pietumis)

KELIONĖ KATERIU APLINK SALĄ

Keliaudami greitaeige valtimi palei kranto liniją išvysite gražiausius Samui salos paplūdimius. Kitaip pamatysite milžiniškus gludžius riedulius prie vandens linijos, kokosų palmes, palinkusias link vandens, vietos grožybes, pažįstamas iš kelionių sausuma. Stabtelėję prie Tan salos, paplaukiosite švariame it krištolas vandenyje ir, užsimaukšlinę kaukę ir plaukmenis, stebėsite gyvenimą jūroje. Papietavę vietos restoranėlyje, turėsite laiko pasideginti, atsipalaiduoti, pasivaikščioti po apylinkes arba paplaukioti kanojomis. Pakeliui į Nathon prieplauką kateriu praskriesite palei kregždučių lizdų salą, kur galėsite nufotografuoti jų neįprastą grožį.
Trukmė: 8:00-16:00

EKOLOGIŠKASIS SAFARIS
Tik per pusdienį Jūs atrasite naują ir nuostabų Samui salos pasaulį.
Ekskursijos pradžioje Jums pasiūlys pasivažinėti drambliais, pasižiūrėti, kaip specialiai išmokintos beždžionėlės renka kokosų riešutus, o vėliau Jūs pasimėgausite vaizdingais Samui salos peizažais.
Jūsų laukia išvyka į ryžių lauką jaučiais pakinkytame vežime. Tai puiki galimybė pasižiūrėti, kaip auginamas populiariausias Azijos šalyse varpinis augalas. Po to sužinosite keletą tajų virėjo nacionalinių tajų patiekalų gaminimo paslapčių. Kai nuvyksite į vakarinį salos pakraštį, Jūsų lauks kvapą gniaužianti išvyka džipais po džiungles, apsilankysite kaučiuko plantacijoje, plauksite baidarėmis kalnų upe ir maudysitės po kriokliu. Pasistiprinti Jums padės skanūs pietūs gryname ore
Trukmė: 8:30-16:00 (su pietumis)

TAO IR NANG YUAN SALA

Tao, arba Vėžlių sala, kuri buvo taip pavadinta dėl savo formos, išsidriekusi 40 kilometrų atstumu nuo Samui salos į šiaurės vakarus. Salą ypatingai pamėgę povandeninio nardymo gerbėjai. Norint pamatyti povandeninės augmenijos ir gyvūnijos grožybes, visai nebūtina nardyti su akvalangu. Plaukiojimas su kauke ir plaukmenimis bus itin malonus net ir neprofesionalams. Saloje daugybė negyvenamų įlankų ir laukinių paplūdimių.
Jūsų laukia nepamirštama kelionė į vieną gražiausių Siamo įlankos geologinių reiškinių – Nang Juan salų, sujungtų koralų smėlio atabradais, grupės. Vienoje salų išsidėsčiusi apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria atvirukų gamintojų ir fotografų pamėgtas vaizdas.
Papietavę galėsite patyrinėti povandeninį pasaulį, kuriame gausu kietųjų ir minkštųjų koralų, žuvų.
Trukmė: 8:00-16:00 (su pietumis)

EGZOTIKOS BEIEŠKANT ŽEMYNE. GYVENIMAS ANT UPĖS
Ši kelionė yra iš serijos „Tradicinis Tailandas“. Jūsų laukia išvyka į sausumą, Surat Thani provinciją. Jums teks pabendrauti su vietos gyventojais ir patiems pirkti produktus vietiniame turguje, kad sužinotumėte sudedamąsias nacionalinių Pietų Tailando patiekalų dalis. Pamatysite per amžius nekintančią tajų tautų, gyvenančių namukuose ant polių palei šalies vandens arterijų krantus, gyvenimo santvarką. Viename iš namukų Jūsų laukia tikras tajų svetingumas ir skanūs pietūs. Po to, kai susipažinsite su vietos kaimelio gyventojų buitimi, būsite pairstyti nuoširdžių šeimininkų ilgauodege valtimi Tapi upe ir gretimais kanalais.
Įspūdžių kupiną dieną maloniai užbaigs tradicinis tajų masažas ir gaivinamasis žolelių gėrimas.
Trukmė: 6:30-19:30 (su pietumis)

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,