Ekskursijos Puketo saloje

Puketo zoologijos sodas – mėgstamiausia mokyklinukų ir mažylių vieta. Tačiau čia yra gausybė įdomybių ir suaugusiems. Gyvūnai zoologijos sode ne tik sėdi narvuose, bet yra įvairių pasirodymų dalyviai. Čia galima pamatyti šou su krokodilais, beždžionėmis ir dresuotais drambliukais. Ketinantys maudytis Andamano jūroje turėtų susidomėti akvariumų kompleksu, kur gyvena tiek taikūs, tiek pavojingi jūros gyvūnai.
Spalvingos nuotraukos su tigrais, papūgomis, beždžionėmis papildys Jūsų albumus tiesiog per 2 ekskursinės programos valandas, o iki pietų jau grįšite į viešbutį.
Trukmė: 8:00-12:30

RAFTINGAS IR SAFARIS PO PHANG NGA PROVINCIJĄ 
Be klintinių uolų, kyšančių iš vandens daugiau kaip per šimtą metrų, Phang-nga įlankoje yra didžiausias Indijos vandenyne mangrinių miškų masyvas, kurio plotas užima 800 kvadratinių kilometrų. Phang-nga provincija garsėja savo atogrąžų miškais. Būtinai pasitarkite su TEZ TOUR gidu dėl to, kokio sudėtingumo maršrutą turėtumėte pasirinkti būtent Jūs*.
Provincijos nacionaliniai parkai siūlo įvairius maršrutus jojimo ant dramblių ir plaukimo plaukti kalnų upėmis mėgėjams. Dauguma jų siūlo išvykas prie krioklių amžinai žaliuojančiu atogrąžų mišku, maudynes žvalumo suteikiančiame gėlame vandenyje (temperatūra 18–20 °C). Plaukti upėmis saugu: miklūs tajų instruktoriai puikiai išmano savo darbą. Jūs galite ramiai patikėti jiems savo maršrutą ir tiesiog mėgautis atogrąžų miško vaizdais. Į kai kuriuos maršrutus įtrauktas plaukimas pripučiamosiomis valtimis mangriniais miškais, kur galima pamatyti retų plunksnuočių būrio atstovų ir varliagyvių.
Unikalaus grožio Pietų Tailando kalnų atogrąžų miško gamta, grynas oras ir skanūs pietūs dovanoja svečiams nepamirštamų laimės pojūčių, suteikia žvalumo ir jėgų toliau ilsėtis prie jūros.
*Atostogaujantys kartu su mažais vaikais, kurie prastai jaučiasi ilgų kelionių metu, gali vykti į ekskursiją į safario parką, esantį Puketo saloje. Tai atskira ekskursinė programa, trunkantį pusdienį. Čia Jūs išvysite, kaip Tailande renkami kokosų riešutai, kaučiukas, pajodinėsite drambliais, o, užuot leidęsi kalnų upe, paplaukiosite valtimi lygumos upe.
Trukmė: 7:30-16:30

PO EGZOTINES SALOS VIETAS
Bendrovė TEZ TOUR Jūsų dėmesiui siūlo naują programą po Puketo salą. Per penkias valandas aplankysite garsųjį karališkąjį Wat Chalong šventyklų kompleksą – centrinę salos šventyklą, neatsiejamą nuo jos istorijos. Taip pat šventyklos vyresniųjų – labiausiai gerbiamų saloje vienuolių Luang Po Cham ir Luang Pho Chuang, susirašinėjusių su Tailando karaliumi, vaškinių figūrų muziejų. Pamatysite į dangų nukreiptą triaukštę stupą, saugančią budistų tradicijos kūrėjo relikviją. Šventyklą taip gausiai lanko parapijiečiai, kad per budistų šventes ir ceremonijas įėjimas į ją būna ribotas. Be to, ekskursijos metu aplankysite ir Serpantariumą, išvysite gyvates, kobras bei pitonus.
Trukmė: 8:00-12:30

PHI PHI SALOS
Jūros nuotykių mėgėjai būtinai vyksta į Phi Phi salas, esančias 47 kilometrai į pietryčius nuo Puketo salos. Greitaeigis kateris nuplukdys Jus ten per valandą, o komfortiškas hidrosraigtasparnis prie salų (ant vandens) nutūps jau po 15 minučių skrydžio.
Didžiausia iš dviejų vienodais pavadinimais salų – Phi Phi Don – garsėja kilometrinėmis smėlėtomis sąsmaukomis tarp dviejų salos dalių, tapusiomis jaunimo iš visų planetos kampelių piligriminių kelionių vieta. Čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, krautuvėlės, diskotekos ir barai. Mažiausia iš salų – Phi Phi Le – negyvenama. Gražiausios įlankos - Phi Le ir Lo Sama, itin gerai žinomos iš filmo „Paplūdimys“, kuriame vaidino Leonardo DiCaprio, - pakeri gamtos mylėtojų vaizduotę. Prieš akis atsivers ir žinoma, tūkstančių kregždučių prieglobsčiu tapusi Vikingų uola. Dešimtmečiais vietos gyventojai nuo uolos skliautų renka kregždučių lizdus, iš kurių gaminamas gurmaniškas patiekalas ir vertinga kai kurių liaudies medicinos medikamentų sudedamoji dalis. Smaragdinė, tyra, permatoma jūra ir įvairiaspalviai koralų rifai apsilankiusiųjų atmintyje išliks ilgam.
Trukmė: 7:30-17:00

PROVINCIJOS KRABI SALOS IR PAKRANTĖS
Keliautojai žino, kad Krabi provincijos salos – itin gražios, o sezono metu jose mažiau žmonių. Gražios smėlio kasos, kuriose auga palmės, urvai uolose, povandeninio pasaulio įvairovė - čia gausybė įvairiaspalvių žuvų, kurias galima maitinti tiesiog iš rankos. Provincijoje daugybė salų, prie kurių Jūsų kateris būtinai sustos, kad galėtumėte geriau apžiūrėti šių vietovių grožybes, nusifotografuoti, o kartais tiesiog pagulinėti ant balto smėlio. Vykstančiųjų prie Krabi provincijos krantų laukia pasivaikščiojimas prie pačios gražiausios Tailando pakrantės Pra Nang, saugomos UNESCO.
Jūs savo akimis galėsite išvysti kalkinių uolų didybę, kurių viršūnės iškilusios 375 metrus virš jūros lygio. Tai kalnų laipiotojų Meka. Specialistai tvirtina, kad panašūs kalnų masyvai yra tik Prancūzijos pietuose. Daugiatoniai kalkių, stalaktitų, nutįsusių virš vandens, dariniai – nepakartojama šių vietovių peizažo dalis.
Trukmė: 7:30-17:00

ŽVEJYBA ATVIROJE JŪROJE
Tai didžiausių Andamano jūros žuvų gaudymas iš katerio (čia veisiasi labai daug žuvų rūšių). Pasigaminti patiekalą iš Jūsų sugautos žuvies galima viename iš restoranų, esančių netoli viešbučio, arba tiesiog denyje! Skanūs pietūs ir puiki nuotaika Jums garantuojama. Į kelionės kainą įskaičiuoti pietūs ir būtina žūklės įranga. Nepamirškite pasiimti rankšluosčio ir saulės apsauginio kremo. Linkime gero laimikio!
Trukmė: 7:30-17:00

PERLINĖ SALA IR KAI NOK SALA
Jei nemėgstate ilgų kelionių jūra, drąsiai rinkitės kelionę greitaeigiu kateriu prie nuostabiai gražių salų. Rang Cai sala pasitiks Jus kokoso palmių lapų šlamesiu, kurių šešėlyje išdidžiai žingsniuoja povai ir nuoširdūs vietos gyventojai, kurie būtinai pasiūlys troškulį malšinančių gėrimų. Sala kruopščiai prižiūrima - visoje teritorijoje nutiesti dviračių takeliai, nuo kurių atsiveria puikūs vaizdai. Paplūdimio tinklinis, šaudymas iš pneumatinių pistoletų, jūros baidarės, gėlo vandens dušas – visa tai Jums.
Smalsiausi būtinai apsilankys vietos perlų fermoje, kur Jums ne tik parodys, kaip išauginami gražiausi Pietų jūrų perlai, bet ir papasakos, kaip atskirti tikrą perlą nuo netikro.
Nutarusieji panardyti po skaidrų vandenį prie salos, kuri pelnytai vadinama „milijono žuvyčių“ sala, galės susipažinti su koralų rifų gyventojais.
Trukmė: 8:00-16:00

PHANG NGA ĮLANKA, LEGENDINĖ DŽEIMSO BONDO SALA IR PLAUKIMAS KANOJOMIS
Tai nuostabi kelionė laivu palei žemyno pakrantę į unikalią vietą – olų įlanką prie Phang Nga salų. Natūrali erozija sukūrė šias įmantraus grožio vietas. Čia persėsite į pripučiamas kanojas ir lydimi palydovų tyrinėsite urvus, pasipuošusius stalaktitais, taip pat lagūnas, apaugusias mangrovių krūmais. Palydovas būtinai parodys pačias keisčiausius sustingusius akmenyse darinius, savo linijomis primenančius dramblius, driežus ar žuvis.
Taip pat aplankysite Kao Ping Kan salą, kur 1974 metais buvo nufilmuoti žinomo filmo apie agentą 007 „Žmogus su auksiniu pistoletu“ kadrai. Šiame filme pagrindinį vaidmenį atliko Rogeris Moore‘as.
Keliaujančius prie Andamano jūros salų pakerės nuostabūs vaizdai ir peizažai, nepakartojamų formų pačios salelės ir kalnuoti skardžiai.
Trukmė: 7:30-17:00

POILSIO IR PRAMOGŲ PARKAS „FANTASY“
Įspūdingas savo dydžiu pasilinksminimų kompleksas „Fantasy“ jau kelerius metus iš eilės pirmauja tarp spalvingiausių Tailando vakarinių nacionalinių šou. Parkas su atrakcionais ir kokybiškų suvenyrų parduotuvėmis, taip pat skani vakarienė – visa tai Jūsų laukia šou metu.
Patį pasirodymą lydi šiuolaikiškiausi šviesos ir muzikos efektai, ne kartą laimėję įvairias nacionalines premijas ir apdovanojimus. Šou toks unikalus, kad filmuoti teatro „Dramblių rūmai“ viduje organizatoriai draudžia. Pačioje pasilinksminimų parko teritorijoje filmuoti ir fotografuoti leidžiama.
Dresuoti gyvūnai, persirengėliai, akrobatai ir gausybė naujų pojūčių – tai yra „Fantasy“. Jūs praleisite nepamirštamą vakarą, ypač jis patiks vaikams.
Trukmė: 18:00-22:00

"SIMON" – transvestitų šou kabaretas
Kabaretas „Simon“ – garsiausias transvestitų šou Puketo saloje. Dinamiškas ir spalvingas teatralizuotas šou, kuriame dalyvauja artistai, vaidinantys scenas iš operečių ir parodijuojantys pasaulio estrados žvaigždes. Unikalios dekoracijos, akį rėžiantys atlikėjų kostiumai. Šiuolaikinis šviesos ir muzikos apipavidalinimas.
Trukmė: 19:00-21:00

NARDYMAS
Vaizdai, kuriuos pamatote panėrę į Andamano jūrą, užtikrintai patenka į dešimtuką gražiausiųjų. 60 jūros mylių spinduliu nuo Puketo yra išsidėstę daugybė vietų vienos dienos panėrimui, o 300 mylių spinduliu atsiveria daugybė galimybių tikriems daugiadieniams jūros safariams.
Jei dar nedrįsote panerti su akvalangu, turite unikalią galimybę tai padaryti Tailande. Jūs galėsite atlikti bandomąjį panirimą, o jei patiks, mokytis su instruktoriais ir gauti tarptautinį sertifikatą (PADI), leisiantį Jums nardyti beveik bet kurioje pasaulio vietoje. Galimi ir tolesni bet kokio lygio mokymai.
Pasirūpinsime, kad pasineriant Jus lydėtų kompetentingi instruktoriai. Pažengusiems nardytojams padėsime užsisakyti geriausių Puketo nardymo centrų paslaugas.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,