Ekskursijos Patajoje

Apžvalginė ekskursija Patajoje:
Ekskursijos Patajoje metu pažinsite miestą, jo istoriją, sužinoti apie įdomias vietas, parduotuves, turgavietes, restoranus, pramogų centrus, kuriuos vėliau galėsite aplankyti savarankiškai. Ekskursijos maršrutas driekiasi pagrindinėmis miesto gatvėmis, sustosite apžvalginėje aikštelėje, pamatysite piligriminę miesto budistų kalvą, išgirsite pasakojimą apie šios religijos istoriją. TEZ TOUR turistams savo duris atvers okeanariumas, kuriame išvysite egzotiškų rūšių žuvis ir kitus vandens gyvūnus, pamėgusius šiltuosius tropikų jūrų vandenis. Aplankysite Serpantariumą ir gyvačių fermą, terariumuose išvysite gigantiškas kobras, pitonus, nuodingąsias gyvates. Tai tik dalis šios fermos gyvūnų. Šou metu gyvačių kerėtojai ir gaudytojai demonstruos įspūdingus triukus ir kvapą gniaužiančius pasirodymus. Esant pageidavimui galima įsigyti gydančiuosius preparatus iš gyvačių (tai sertifikuota Tailando Sveikatos Ministerijos produkcija). Lankysite brangakmenių apdirbimo dirbtuves, išgirsite jų kasybos, gavybos ir apdirbimo istoriją bei tendencijas, galėsite įsigyti juvelyrinių dirbinių. Nepamirškite paimti pirkinių kvitus arba sertifikatus!
Ši ekskursija - kelionių organizatoriaus TEZ TOUR dovana turistams!!!
Trukmė: 9:00-14:00 (6 val.)

Krokodilų Ferma ir Milijonus mutų skaičiuojantis akmens parkas:
Parkas – nuostabaus grožio žmogaus rankų kūrinys. Čia puikiai dera originaliai nukirptos tropinių augalų rūšys ir gigantiški įmantrių formų akmenys. Be to, parko teritorijoje yra didelis zoologijos sodas, kurio augintiniai – gracingi stručiai, tigrai, drambliai, elniai ir daugelis kitų gyvūnų. Tačiau pagrindiniai šio draustinio „šeimininkai“ – pačių įvairiausių rūšių ir veislių krokodilai. Jums bus pasiūlyta stebėti šių pavojingų reptilijų dresuotojo pasirodymą, po kurio turėsite unikalią galimybę nusifotografuoti sėdėdami ant vieno iš krokodilų.
Trukmė: 9:00-14:00

Mini Siamas: 
Mini Siamas – parkas, kuriame eksponuojamos miniatiūrinės pačių žinomiausių architektūros paminklų kopijos. Vaikščiodami parko takeliais Jūs pasijusite milžinais, atrandančiais naujas šalis ir miestus. Čia rasite ir Eifelio bokštą, Kelno katedros soborą, senojo Tailando sostinių kopijas ir fantastinius šiuolaikinių megapolių statinius. Neišdildomą įspūdį palieka vakarinis apsilankymas parke – tuo metu įjungiamas efektingas apšvietimas.
Trukmė: 16:00-19:00

Tropinis Sodas Nong Nooch:
Dvi dešimtis kilometrų nuo Patajos, gražiame slėnyje tarp kalnų, driekiasi didžiulis tropinis sodas, garsėjantis neįtikėtinomis parko kompozicijomis. 
Nong Nooch, arba orchidėjų parkas, kaip jį vadina čia atvažiuojantys turistai, – tai didžiulė teritorija, kurią rūpestingos dekoratorių rankos pavertė amžinai žydinčiu sodu. Ypač vaizduotę pakeri voljeras su gyvais drugeliais, kaktusų paroda, palmių medžių kolekcija, orchidėjų sodas, davęs pavadinimą pačiam parkui. Į parko lankymo bilietą įskaičiuoti du šou, vienas jų – folklorinis, kitas – dresuotų dramblių, kurie žaidžia futbolą, piešia paveikslus ir daro lankytojams masažą.
Trukmė: 8:00-14:00

Čantaburi (Chantaburi):
Kelionė į Chantaburi gali sudominti ne tik egzotinės gamtos gerbėjus, bet ir tuos, kurie nori daugiau sužinoti apie budizmą ir tajų požiūrį į šį mokymą. Chantaburi provincijoje, nebaigto statyti šventyklų komplekso teritorijoje, Jūs išvysite grotas, kurios anksčiau buvo naudojamos vienuolių meditacijoms. Dabar vieninteliai šio komplekso šeimyninkai yra laukinės beždžionės. Apsilankysite budistų šventykloje-muziejuje Wat Khao Sukim, išsidėsčiusiame Sukim kalno įkalnėje. Čia eksponuojama daugybė reikmenų, bylojančių apie šalies istoriją ir budizmo tradicijas. Ypač įdomios yra labiausiai gerbiamų tajų vienuolių vaškinės figūros. Stabtelėję delfinariume, galėsite iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais žinduoliais. Nacionaliniame parke Phkiu išsimaudysite kalnų ežere ir pastovėsite po didžiuliu kriokliu. Be to, šiuose ežeruose plaukioja daugybė karpių. Šalia krioklio išsidėsčiusios dvi pagodos Alongkon ir 3 metrų piramidės formos pagoda. Tai reto grožio vieta, kurią prisiminsite ilgai. Pakeliui namo apsilankysite vaisių turguje, kuriame galėsite susipažinti su dar neištirtu ir itin skaniu tajų vaisių pasauliu.
Trukmė: 7:00-20:00 (su pietumis)

Šou - kabare "Tifany":
Itin šiuolaikiškas muzikinis apipavidalinimas, spalvingi kostiumai ir dekoracijos išskiria šį pasaulyje garsų transvestitų šou. Čia pamatysite garsių operečių scenas ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijas. Šou dalyvauja transseksualai ir transvestitai – įvairių tarptautinių grožio konkursų nugalėtojai.
Trukmė: 20:00-23:00

Wat Jan šventykla - parkas: 
30 kilometrų nuo Patajos Jūs aplankysite Khao Chi Chan kalną, kuriame yra 160 m Sėdinčio Budos atvaizdas, sudėliotas iš gryno aukso plokštelių. Kalną supa parkas – pamėgta budistų poilsio ir meditavimo vieta. Šią vietą, kuri laikoma turinti stebuklingų galių, globoja tajų karališkoji šeima.
Už kelių kilometrų nuo šio kalno išsidėstęs nuostabus kinų vienuolynas-muziejus Wat Yansangvararam, kuriame eksponuojami didelės meninės vertės kinų epo realių ir mitinių personažų egzemplioriai iš bronzos, Shaolin šventyklos karių skulptūros, vaizduojančios kovos pratimus, ir daugybė kitų reikmenų, turinčių didžiulę muziejinę vertę. Ši ekskursija iš tiesų įdomi visiems žmonėms, kurie domisi budizmu ir kinų kultūra.
Trukmė: 9:00-13:00

Tigrų Zoologijos Sodas:
Si Racha miestelyje esantis zoologijos sodas gali pasigirti dideliu katinių šeimos atstovų gyventojų skaičiumi. Be to, Bengalijos tigrų mažyliai puikiai sutaria su naminiais gyvuliais – paršeliais ir šunyčiais. Jūs išvysite tigrų ir krokodilų pasirodymus, kurie nustebins Jus neįprastais šių grėsmingų plėšrūnų bebaimių dresuotojų triukais. Galėsite ant rankų palaikyti tigrų jauniklius, pamaitinti juos ir su jais nusifotografuoti. Taip pat turėsite galimybę pašerti krokodilą, pasižiūrėti paršiukų varžybas ir net susitikti su drąsiąja mergina – „skorpionų karaliene“.
Trukmė: 9:00-15:00

"DREAM WORLD"
Azijos Disneilendas. Šioje vietoje išsipildo visos vaikų svajonės. Čia galima iki begalybės suktis atrakcionuose ir sutikti mylimus animacinių filmukų herojus, kurie nerūpestingai vaikštinėja parko alėjomis. Su drebančia širdimi pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, apsilankyti milžino namuose, kol šis yra išvykęs, pasisupti jo didžiuliame supamajame krėsle arba įsirangyti į jo batą, paplaukioti sraunia „Grand Canyon“ upe arba didžiule valtimi veržliai nusileisti į žmogaus rankų sukurtą ežerą ir sukelti tikrą vandens purslų sprogimą. Pasivažinėjus vagonėliais lynų keliais, galima pasižiūrėti į šį žydintį pasakų pasaulį iš paukščio skrydžio.
Trukmė: 8-19:00 (su pietumis)

Dramblių Kaimelis: 
Nuo senų senovės dramblys išlieka labiausiai gerbiamas gyvūnas visoje Siamo Karalystėje. 15 kilometrų nuo Patajos yra kaimelis, kuriame gyvena paprasti tajai – šių nuostabių gyvūnų varovai. Kartu su jais Jūs leisitės į viliojančią 40 minučių kelionę lopšyje ant dramblio nugaros, po to, pasivaikščiosite po džiungles ir plaustu kirsite nedidelį vandens telkinį.

Ekskursija " „Egzotikos – į Kvai upę“: 
Ekskursija „Egzotikos – į Kvai upę“ pasiūlys turistams nedažnai pasitaikančią galimybę pažvelgti į mažai žinomas ir egzotiškas Tailando vietas. Tai išvyka laivais po kanalus, garsiojo plaukiojančio turgaus, centro, kuriame iš vertingų medžių rūšių gaminami unikalūs raižyti baldai ir daiktai bei gyvačių fermos lankymas. Beje, fermoje galima pamatyti mangusto kovą su gyvate, kobros ir pitono sutramdymą, dresuotojo susirėmimą iškart su trimis nuodingomis gyvatėmis ir dar daug įdomaus... Visi norintieji galės Kvai upės pakrante pakeliauti ant dramblio nugaros – į šią upę drambliai įbrenda iki pat akių.
Jūsų laukia nakvynė legendiniame viešbutyje ant vandens „Jungle Rafts“ – prieš 29 metus jis davė pradžią viešbučių ant vandens statybai. Viešbutyje nėra elektros, o visi nameliai nakties metu apšviečiami žibalo lempomis. Romantiškoje, jaukioje ir pasakiškoje aplinkoje Jūsų laukia vakariene restorane prie upės. Viešbutis įsikūręs nuostabioje vietoje ir apsilankymas jame ilgam įsimins. Būtent šioje vietoje Robertas de Niro paliko autografą prisiminimui apie čia filmuotą filmą „Elnių medžiotojas“. Čia 2000 metais savo reportažą filmavo žinoma televizijos kompanija „National Geograpihic“ ir pasakojo apie kanojų plukdymą. Čia rytiniam prausimuisi išėję drambliai trimituoja taip, kad išplėšia iš miego glėbio net tuos, kurie buvo nutarę praleisti pusryčius.
Čia gyvena monų kilmės gyventojai. Taigi ekskursijos dalyvių laukia pažintis su jų gyvenviete, o patys monai parodys spalvingą folklorinę programą. Pasivaikščiojimo po miškus metu, parėmus pagal vietos prietarą „krintančią uolą“ bambuko vamzdžiu, galima gauti palaiminimą ir sėkmę, lydėsiančią Jus ilgus metus.
Ajurvedos masažų mėgėjai čia gali pasinaudoti profesionalų paslaugomis. Be šių egzotiškų įspūdžių, kelionės dalyvių laukia plaukiojimas su gelbėjimosi liemenėmis žemyn upe (tik panorėjus, nors retai kas atsisako šios pramogos), tropinių augalų sodo lankymas, maudynės krioklyje ir terminiuose mineraliniuose šaltiniuose.

NARDYMAS 
Šios jūros poilsio rūšies mėgėjų gretos sparčiai didėja. Šiuolaikinės programos suteikia galimybę žmonėms, kurie niekada nėra buvę po vandeniu arba iš viso nemoka plaukti, panirti po vandeniu taip, kaip tai daro „Kusto odisėjos“ herojai. Tarptautinė nardymo mokykla PADI parengė specialią programą „Discovery Scuba Diving“.
Per vieną dieną rusakalbis instruktorius supažindins Jus su jūros gelmėmis ir dukart lydės Jus Jums pirmą kartą „iš tikrųjų“ leidžiantis giliai po vandeniu. Kursai vyksta salose, esančiose šalia Patajos. Jums užtikrinama gera nuotaika, linksma draugija, skanūs pietūs ir neužmirštami įspūdžiai susidūrus su povandeninio pasaulio grožybėmis.
Turintieji tarptautinį sertifikatą gali nardyti dieną ir naktį prie koralų rifų ir nuskendusių laivų, plaukti į dvi dienas trunkančius žygius su nakvyne laive.
Trukmė: 8-18:00

Koh Rhin sala
Tai viena geriausių vietų nardyti su akvalangu aplink Patają. Sala išsidėsčiusi pietvakarių kryptimi ir yra pusantros valandos kelio atstumu nuo Patajos. Pačioje saloje yra du paplūdimiai ir itin geras smėlis. Pirmam bandomajam nėrimui atlikti čia skirta tyli įlanka, kurios gylis 5–7 m, o už jos ribų – didelė plynaukštė su minkštais koralais 22–25 metrų gylyje. Čia pamatysite labai daug rajų. Dėl povandeninių srovių nardyti galima ne visada.
Prie šiaurinės uolos galima nardyti esant bet kokiam orui ir net štormo metu čia atsiras rami užuovėja. Nuostabi koralų siena nugrimzta iki 15–18 m gylio ir nepastebimai virsta 40 m gylio siekiančia koralų plynaukšte salos pietuose. Ši vieta labai patogi nardyti srovėse.

Koh Man Wichai
Saloje du paplūdimiai – rytinėje ir šiaurinėje pusėse. Koralų rifai susidarę 5–7 m gylyje. Vidutinis vandens skaidrumas prie salos – 12–15 m, tačiau čia negalima nardyti esant stipriam atoslūgiui. Iš lankytinų vietų galima paminėti dvi nedideles įlankas, akmens luitus, apaugusius koralais 2–15 m gylyje, ir gražią statmeną akmens sieną, nugrimztančią iki 12 m gylio.

Koh Klung Badan
Saloje labai patogu mokytis nardyti. Šiaurės rytuose išsidriekęs paplūdimys, pietryčiuose – kyšulys su nuostabia koralų siena, nugrimztančia iki 18–20 m gylio, ir iki 40 m gylio akmens terasos. Šios vietos itin patogios nardyti srovėse.

Koh Pai
Tai didžiausia įlankos sala, turinti keletą paplūdimių ir gerą smėlį. Mokytis nardyti ypač tinka salos šiaurės rytuose. Čia ramus paplūdimys ir koralai 3–9 m gylyje.

Paskendęs laivas „Kramas“
Tai buvęs tajų karo laivas, kurio ilgis siekia 61,5 m, o plotis – 10,5 m. Šis laivas buvo tyčia nuskandintas 2003 m. sausį dėl vandens pramogų mėgėjų. Laivas yra 300 m atstumu į šiaurę nuo Kho Pai salos 30 m gylyje, o jo viršutinis denis – 22 m gylyje. Laivas yra itin tinkamas nardyti, jame daug atvirų vietų, angų ir laisvų praėjimų. Nuo 2003 m. laivo korpusas gražiai apaugo kriauklėmis, aktyviai pradėjo augti koralai. Laive ir aplink jį plaukioja daug didelių žuvų, tačiau svarbiausia yra tai, kad čia galima nardyti visus metus, ir dieną, ir naktį.

IŠVYKOS Į SALAS:
"BOUNTY" sala - KOH CHANG (2 dienos)
Koh Chang sala - tai miniatiūrinis Tailandas. Čia galima rasti visas tropikų gamtos grožybes: smėlėtus paplūdimius, džiungles, kalnų upes, krioklius, žvejų kaimelius, jūros gėrybių restoranus... Tai sala, kur džiunglės ir jūra susilieja harmoningoje ramybėje.
Trukmė: 2 dienos 6:00-20:00 (su pietumis)

KOH TALU sala
Tai negyvenama sala, kurioje ramybę gali rasti tie, kurie nori pabėgti nuo kasdieninio šurmulio. Tropikų gamta, povandeninis pasaulis ir galimybė dalyvauti žvejyboje - visa tai galima rasti Talu saloje.
Trukmė: 7:00-18:00 (su pietumis)

KOH LANO SALA
Tik per 20 minučių greitaeigis kateris nuplukdys Jus iš Patajos iki grupės salų, šalia kurių yra nedideli koralų rifai. Žydra jūra, baltas smėlis, pačios įvairiausios vandens pramogos – visa tai rasite čia. Patys atkakliausi galės pakilti į kalno viršūnėje esančią šventyklą, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į įvairias žydrame jūros tolyje esančias salas ir melsvame rūke besislepiančią Patają. Malonia ekskursijos staigmena taps gardūs pietūs iš pačių šviežiausių jūros gėrybių.
Trukmė: 8:00-17:00

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,