KELIONĖS Į SICILIJĄ

Kelionė į Siciliją puikiai tinka žmonėms, kurie nori geriau perprasti itališką mentalitetą. Dar iki visai neseniai saloje buvo išlikęs paprotys grobti būsimas nuotakas – tekėti už kito pagrobtoji jau nebegalėtų. Pačiuose tolimiausiuose šalies kampeliuose šis paprotys vis dar gyvas. 

Poilsiaudami Sicilijoje galėsite stebėti ir gerti šios civilizacijos pamirštos salos gyvenimą. Kai kur vis dar stovi senoviniai apleisti namai, kuriuose galima netgi pagyventi – žinoma, nesitikėkite patogumų. Sicilijos gidai, pasakodami apie vietos žmones, mini daugybę jų keistenybių. Pavyzdžiui, jie nepaiso eismo taisyklių, ypač pėstieji nepripažįsta perėjų, neaišku net, kam išvis jos čia piešiamos. Kelionių metu sužinosite ir pasakojimus apie žilą senovę, apie čia prabėgusią Archimedo jaunystę ir šioje saloje Platono mokinių pastatytą garsiają Akademiją. Dar viena Sicilijos paslaptis – čia gyvavęs vienuolių kapucinų ordinas, įsikūręs daugybės katakombų apsuptame vienuolyne. Smalsūs keliautojai gali išvysti 7000 mumijų, dar pasakojama, kad garsusis grafas Kaliostras kadaise čia atlikdavo savo bandymus. 

Poilsis Sicilijoje yra ypatingų gurmaniškų potyrių šventė. Čia labai mėgstami saldumynai, galima sakyti, netgi labiau, nei kitur Italijoje. Kelionės į Siciliją metu būtinai paragaukite neįprastų vietinių patiekalų.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,