SALA-VIEŠBUTIS: SAINT ANNE RESORT&SPA


Saint Anne Resort  koncepcijoje įkūnyti šie principai: a) numeriai – tai atskiros vilos, edvios ir patogios. b) Gazebo foje / svetainė yra paviljone gryname ore privačioje vilos teritorijoje. c) valgių kokybė, jų platus pasirinkimas bei estetiškas jų patiekimo būdas padaro valgio procesą  mėgavimusi kulinariniu menu. d) viskas sveikatai ir gerai savijautai. e) natūralios gamtinės aplinkos ekologija maksimaliai padeda atsipalaiduoti ir pataisyti sveikatą. 
Architektūros ansamblis iš 87 viešbučio vilų – numerių harmoniškai dera su pirmykšte gamta. Kiekviena vila įsikūrusi privačiai ir nukreipta į vandenyno pusę. 10 vilų per nedidelį koridorių galima padaryti gretimomis, taip patogu apgyvendinti šeimas su vaikais. Visos vilos pastatytos kreolų namelių pavidalu. Jos dengtos terakotiniais stogais, dizainui panaudotos minkštos spalvos.  

Dviviečio numerio (Villa Beau Sejour) paros kaina nuo 955 Eur
Maitinimas: HB

Viešbutyje yra Villa Beau Sejour, Villa Providence, Villa Providence with Pool, Villa Bel Air, Villa Bel Air with Pool, Villa Belle Vue, Villa Belle Vue with Pool ir Villa Royale apgyvendynimo tipai.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti