SALA-VIEŠBUTIS: DENIS ISLAND


Nedidukė Denis salelė yra viso labo 1,8 km ilgio ir 1,3 km pločio. Ji yra 95 km šiauriau Mahė salos, Seišėlių povandeninės plynaukštės pakraštyje. Dėl to, kad sala yra koralinės kilmės, yra tik tris metrus aukščiau vandenyno lygio. Denis saloje, neskaičiuojant vienintelio Denis Island viešbučio, tėra nedidelis kaimelis, ferma, Šv. Denizo koplyčia. Neįtikėtino grožio paplūdimiai itin smulkiu baltu smėliu juosia visą salą, ypač skaistus vandenyno vanduo vos vos nuslėpia visą povandeninio pasaulio turtą.

Poilsio Denis Islend‘e stilių galima aprašyti tokiais žodžiais: „paprastumas, komfotras, malonumas ir atsipalaidavimas – vienodai sukelia absoliučios harmonijos pojūtį“. 

Dvidešimt penki nedidukai vieno aukščio bungalai išsidėstę palei krantą, skęsta prašmatnioje atogrąžų žalumoje ir yra vos už kelių metrų nuo minkšto smėlio paplūdimio. Kiekvienas numeris – tai atskiras kreolų stiliaus namelis su didžiule veranda, iš kurios iškyla vaizdas į vandenyną. Dvidešimt trys vieno kambario bungalų Deluxe Cottage kategorijos yra 90 kv. m ploto ir nežymiai skiriasi atstumu iki paplūdimio. Vienas dviejų kambarių 169 kv. m. ploto namas vadinamas Familly Villa, jame yra atskiras miegamasis ir svečių kambarys, ypač patogus poilsiui su dviem vaikais. Didžiausias viešbučio numeris – Executive Villa (325 kv. m.) – įsikūręs nuošaliai, jį sudaro miegamasis, svečių kambarys, veranda, vidinis kiemelis. Jis yra laikomas idealiu romantiškam poilsiui dviems. Visuose numeriuose veikia kondicionieriai, juose iš vidaus ir verandoje įrengti ventiliatoriai, yra lova su dekoratyviniu baldakimu, vonią ir dušą gryname ore, laidynė, elektrinis virdulys kavai ir arbatai virti.

Denis salos restoranas visada buvo laikomas vienu žymiausių Seišėliuose dėl jame ruošiamų  tarptautinės ir kreolų virtuvės patiekalų. 5 kartus per savaitę jame siūlomos vakarienės pagal meniu, kuriame esama šviežiai pagautų jūros produktų, šviežios mėsos iš salos fermos bei egzotiškų mišrainių ir desertų. Du kartus paplūdimyje, po atogąžų žvaigždėmis, dengiamas „švediškas stalas“, su barbekiu pagal kreolų tradicijas. Intymios vakarienės žvakių šviesoje svečių išrinktuose paplūdimiuose kruopščiai suasmeninamos. Prie viso šito, šio mažo negyvenamojo rojaus svečių paslaugoms veikia atviras jaukus baras, biliardas, teniso aikštelė su danga, butikas. Mėgstantys pasivaikščioti bus sužavėti tykių takelių tarp vešlių atogrąžų brūzgynų.

Kadangi Denis Island yra pačiame Seišėlių seklumos pakraštyje, saugus, salą supantis povandeninis pasaulis vertinamas kaip vienas iš geriausių nardymui. Be to, vandenyno vanduo aplink Denizo salą laikomas puikiausiai tinkančiu giliavandenei žvejybai: būtent čia buvo pasiekti 5 pasaulio žuvies – šuns gaudymo rekordai. Gegužės, spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiai idealūs marlinui žvejoti. Siūloma ir dugninė žvejyba, ir žūklė seklumose. Prie profesionalios komandos ir šiuolaikine įranga aprūpintų katerių dar prisideda saloje esantis PADI nardymo centras, buriavimas, kaukių ir plaukmenų nuoma.   Į Denis salą 6 kartus per savaitę (išskirus trečiadienį) iš Mahė salos skraido lengvi Air Seishels lėktuvai, tokios kelionės trukme – 30 minučių.


Dviviečio numerio (Deluxe Cottage) paros kaina nuo 854 Eur
Maitinimas: FB

Viešbutyje yra Deluxe Cottage, Beachfront Cottage, Villa Belle Etoile, Villa Prince Noir, Villa Bois D'Argent ir Villa Bois D'Argent apgyvendinimo tipai.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti