SALA-VIEŠBUTIS: CERF ISLAND MARINE PARK RESORT


Nedidelėje negyvenamoje Cerf saloje, esančioje 10 minučių kelio nuo Mahė salos, pačiame Nacionalinio jūros parko centre yra nuostabus viešbutis. Tik 12 privačių, bungalų tipo vilų, nendrėmis dengtais stogais, sudaro jo numerių fondą. Kiekvienoje jų yra  58–68 kv. m gyvenamojo ploto ir didžiulė (22–28 kv. m) svetainė – terasa gryname ore. Penkiose Hillside ir dvejose atskirose Hide – Away vilose yra miegamasis, balkonas, erdvus vonios kambarys su vonia dviems asmenims, bidė ir dušu gryname ore. Penkios Timbler  vilos – dviejų kambarių, viename miegamajame yra karališka lova, kitoje – išleidžiama dvivietė sofa. Juose yra atitinkamai du vonios kambariai. Kitais aspektais –  paslaugų  rinkinys vilose vienodas: kondicionierius, lubų ventiliatorius, TV, CD/DVD grotuvas, telefonas, įmontuotos spintos, plaukų džiovintuvas, elektrinis virdulys su kavos ir arbatos rinkiniu. Šalia kiekvienos vilos – jaukus sodelis. Iš visur atsiveria nuostabūs vaizdai į  vandenyną, kitas salas ir granitinius susidarymus. Check in ir Check out vyksta viloje.

Nedidelis linksmas upelis čiurlena tarp uolų ir baigiasi ežerėliu. Mažas apskritas baseinas išeina į nuošalų paplūdimį ir jame įrengti gultai. Šalia jo yra paplūdimio baras. Viešbutyje populiaru užsakyti maistą į numerius ir organizuoti privačias vakarienes bet kurioje svečių išrinktoje vietoje. Numeriuose veikia 24 valandų room service.

Poilsiautojų paslaugoms – prieinamas Internetas, mini SPA su sukūrinė vonia gryname ore, mažas butikas, nemokamos kaukės ir plaukmenys. Vandens dviračiai, kajakai, privatus kateris ekskursijoms ir iškyloms, žūklė – tiems, kas nori paįvairinti savo poilsį. Nuošalūs takeliai vidury nuostabaus grožio kraštovaizdžio kviečia pasivaikščiojimų mėgėjus.

Pasiekti Mahė salą galima pagal tvarkaraštį plaukiančiu kateriu.

Ar dar nepanorėjote į Cerf salą?


Dviviečio numerio (Hillside Villa) paros kaina nuo 336 Eur
Maitinimas: HB arba FB

Viešbutyje: Hillside Vilos, Hide-Away Vilos ir Tortoise Suites.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti