SALA-VIEŠBUTIS: BIRD ISLAND


Bird Island sala
(išvertus – „Paukščių sala“) – ko gero, labiausiai „vežanti“ iš visų , kaip teigia patys seišėliečiai.  Į šią nedidelę (1500 x 500 m) koralų kilmės salą iš Mahė salos užima skristi 30 minučių. Ji garsi visame pasaulyje dėl joje esančių didžiulių paukščių kolonijų, nuo gegužės iki spalio mėnesio siekiančių dviejų milijonų.

Antras svarbiausias salos gyventojas – seniausias pasaulyje gigantiško dydžio vėžlys vardu Esmeralda. Ji gyvena ir pasiruošusi susitikti su nedaugeliu Bird Islando lankytojų prie vienintelio salos restoranėlio. Didžiulį malonumą patiria ir suaugę, ir vaikai jeigu jų buvimo saloje laikas sutampa su laikotarpiu, kai vėžliukai išsirito iš kiaušinių. Lydimi viešbučio vadybininko svečiai vyksta į tuos paplūdimius, kuriuose padėti vėžlių kiaušiniai, ir padeda mažiems, ką tik išsiritusiems vėžliukams pasiekti pirmą jūros bangą.

Ir galiausiai, trečias stipriausias įspūdis Paukščių saloje yra paplūdimio ir jūros grožis! Netgi kitos Seišėlių salos su nuostabaus grožio „Bounty“ stiliaus paplūdimiais pripažįsta Bird Islando paplūdimių prašmatnumą.

Minimalus ekskursijos laikas – buvimas saloje parą. Nedidelis lėktuvėlis išskrenda iš Mae kasdien apie 11 valandą ryto ir grįžta apie 2 valandą popiet. Svečiai įsikūria 24–iuose individualiuose „ECO bungaluose“, kuriuose yra natūrali ventiliacija, terasa, lubų ventiliatorius, dušas, patogumai, „karališka“ lova po baldakimu. Vieninteliame salos restoranėlyje maitina visiškai neblogai, tris kartus. Įprasti turistai (skirtingai nuo tų, kurie Paukščių saloje kasmet gyvena savaitę ir daugiau) ne tik gauna daug džiaugsmo iš gamtos, bet ir gali pažaisti stalo tenisą, biliardą, paplaukioti su kauke.


Dviviečio numerio (Standard Bungalow) paros kaina nuo 349 Eur
Maitinimas: FB


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti