SALA-VIEŠBUTIS: ALPHONSE ISLAND RESORT


Alphonse
– viena iš nuošaliausių Seišėlių salų. Ji yra 450 km į pietvakarius nuo Mae salos, skrydis trunka 1 valandą. Lėktuvai srkaido kasdien, vieną kartą per dieną. Sala unikali dėl esančios prie jos negilios kraterio pavidalo lagūnos, kuri knibždėte knibžda skraidančiomis žuvimis, tiesa, kurias sužvejojus reikia paleisti atgal.

Trikampio formos saloje (viena pusė apie 1,2 km ilgio), kurioje anksčiau buvo tik kokosų plantacija, prieš 7 metus atsidarė puikus „Alphonse Island Resort“ viešbutis. Jo numeriai yra atskirose vilose (bungaluose) ant polių, dengtose palmių lapais. Dvidešimt penkiuose „A – formos“ bungaluose yra miegamasis ir vonios kambarys bei dušas gryname ore. Penkios vilos (Executive Suite numeriai) erdvesnės, miegomojo ir svečių kambarių zonos atskirtos, o vonios kambaryje yra džakuzis dviems. Visuose numeriuose – karališko dydžio lova su dekoratyvine, nuo moskitų apsaugančia danga, kondicionierius, lubų ventiliatorius, mini baras, telefonas, seifas, plaukų džiovintuvas, terasa. Prie kiekvieno bungalo priparkuoti po du dviračius, skirtų pasivažinėti po salą ir kasdien atrasti ką nors naujo. Galima aplankyti aptvarą su didžiuliais vėžliais, pasivažinėti po atogrąžų mišką, rasti sau nedidelį tuščią paplūdimį. Yra galybė būdų pasigrožėti saulėlydžiais: pavyzdžiui, prieš saulei leidžiantis išsiruošti į mažą kruizą palei salą, arba ateiti į nusileidimo tako, besibaigiančio vandenynu, pakraštį, arba apsistoti nuošalioje pavėsinėje vakariniame salos krante. Viešbučio svečiams – restoranas, baras, baseinas, didžiulis atviras foje prie Reseption su didžiuliais šachmatais, teniso aikštelė. Nemotorizuotos sporto šakos (kanojos, buriavimas, vandens dviračiai, įprasta žūklė lagūnoje, kaukės ir plaukmenys); dviračiai, biliardas, tenisas – nemokamai. Už atskirą mokestį organizuojami skraidančių žuvų (bonefish) gaudymas, giliavandenė žūklė, nardymas ir ekskursijos į artimas salas (Bižutjero ir San Fransua).

Puikus poilsis mėgstantiems visiškai atitrūkti nuo įprasto gyvenimo! Mobilūs telefonai neveikia...

Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *


Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti