SALA-VIEŠBUTIS: ROUND ISLAND


Ko gero, pirmą kartą Seišėliuose per naujo viešbučio atidarymą  buvo pareikštas toks drąsus kredo „Love All – Serve All“! Derinant šį teiginį su viešbučio idėjomis jį galima suprasti kaip „Mes mylime savo svečius ir įgyvendydami jų norus sieksime maksimalių rezultatų“.

Ankščiau buvusią negyvenamą Round salą (išvertus reiškia „apskritas“) neseniai įsigijo vienas prancūzų milionierius, pastatė joje vos keturias vilas, bet nusprendė naudoti jas ne tik savo ir savo draugų poilsiui, bet ir įkurti puikų privatų viešbutį, skirtą privilegijuotai publikai. Jame išplėsta „VISKAS ĮTRAUKTA“ koncepcia: valgis gali būti organizuotas bet kuriuo dienos ir nakties metu, bet kurioje salos vietoje; keletu pirmos klasės kateriais kelionėms į kitas salas, žūklei arba kruizams svečiai gali naudotis ištisą parą. Valdyti salą – viešbutį  iš Prancūzijos buvo pakviestas aukščiausios klasės generalinis vadybininkas Markas Media, turintis didžiulę darbo daugelyje egzotiškų šalių praktiką. Jis sudarė bendraminčių komandą, kad pasirūpintų aukštos klasės aptarnaujamu personalu ir kad sukurtų europietiško “dolce vitta“ poilsio stiliaus aplinką šioje mažytėje ir nepriekaištingai gražioje pusiaujo salelėje.

Kiekviena iš trijų 165 kv. m ploto liukso (luxe) klasės vilų su atsiveriančiu vaizdu į jūrą stovi ant nuolaidžios kalvos šlaito ir išeina į didžiulę 85 kv. m ploto terasą. Du erdvūs miegamieji yra abipus svetainės su mezoninu, kurioje pastatyta tachta, skirtą apgyvendinti dar vienam suaugusiam. Visose vilos kambariuose veikia kondicionieriai, kiekviename miegamajame yra po vonios kambarį, su vonia, dušo kabina ir drabužine; yra TV, mini baras, seifas, radijas, Internetas. Ketvirta vila visiškai unikali ir yra nuošalesnė, arčiau salos viršūnės, tarp nuostabaus grožio granito riedulių. Ji vadinama „Robinzono Kruzo namais“ ir stilizuota Holivudo filmų dekoracijomis, visi baldai ir interjero dalys padaryti rankomis iš natūralių medžiagų Afrikos ir Azijos dailininkų. Šioje 300 kv. m ploto viloje yra du miegamieji su atskirais vonios kambariais, svetainė su išėjimu į atvirą terasą, kambarinės kambarys ir sodas. Privačioje „Robinzono Kruzo namų“ teritorijoje yra baseinas ir sodas. Iš terasos siauri laipteliai, vingiuodami tarp aksominių juodų uolų, veda į pačioje salos viršūnėje esančią aikštelę. Galima numanyti, kokie įspūdingi vaizdai atsiveria  į vandenyną ir gretimas salas.  
   
Šio išskirtinio mažo „rojaus“ svečių paslaugoms veikia aukštosios virtuvės patiekalų restoranas, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas žuvies ir jūros produktų patiekalams, taip pat veikia paplūdimio restoranas – baras bei baras prie baseino. Kaip priedas prie vynų, įeinančių į VISKAS ĮTRAUKTA maistą, dar yra platus geriausių vynų kolekcijų iš Prancūzijos, Italijos ir kitų šalių pasirinkimas .

Nepaisant mažo viešbučio ir salos dydžio, juose yra, ko gero, visko: malūnsparnių nusileidomo aikštelė, elektromobiliai, šiuolaikiška treniruoklių salė, dviejų aukštų baseinas, masažo kabinetas, stalo tenisas, badmintonas, paplūdimio tinklinis, stalo žaidimai, DVD ir video žaidimai. Iš vandens sporto šakų: buriavimas, kanojos, kaukės ir plaukmenys. Gali būti organizuota žūklė, nardymas, kruizai aplink salas. Iki Praslino ir La Digo salų viešbučių svečius vos per 10 minučių nuveš kateris.


Dviviečio numerio (Villa) paros kaina nuo 4350 Eur
Maitinimas: FB

Viešbutyje yra Villos, Private House ir Exclusive Island apgyvendinimai.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti