PRASLIN

Ši sala yra 11 km ilgio ir 4 km pločio - antra pagal dydį Seišelių salyne. Ne tokia kalnuota kaip Mahė sala, bet taip pat granitinės kilmės. Garsėja ilgais paplūdimiais labai minkštu, smulkiu baltu smėliu, natūraliomis kokoso palmių giraitėmis, ir svarbiausia – vienintele pasaulyje Coco de Mer palmių giraite, kurioje galite pamatyti didelius erotiškos formos vaisius ant vyriškų ir moteriškų augalų. Šis pasakiškas džiungles primenantis nacionalinis draustinis pagal Adomo ir Ievo istorijos analogiją vadinamas „Rojaus sodu“.
Rekomenduojame atvykus pasivaikščioti šioje giraitėje pasimėgauti gražiausiu Praslino laukiniu paplūdimiu Lacio įlankoje. Taip pat poilsiaujant Praslino saloje galima nuvykti į La Digo salą ir paplaukioti kruizuose po nedideles netolimas saleles, kuriose gyvena vien paukščiai ir didžiuliai vėžliai.   
Mahė salos į Prasliną skraido lengvi „Air Seyshelles“ lėktuvai (praktiškai kas valandą, skrydis užtrunka 15 minučių) ir plaukia katamaranai (2 – 3 kartus per dieną, plaukimas trunka apie 1 valandą).


Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti