SALA-VIEŠBUTIS: NORTH ISLAND


North Island
– vienas iš naujų "Deluxe" klasės viešbučių Seišeliuse. Ši sala yra negyvenama, taigi čia išliko švari pirmykštė ekosistema. Salos dydis - 2 x 2,5 km. Čia dirbo architektai ir dizaineriai iš Afrikos, Zanzibaro, Indonezijos ir Seišelių, kurie sulipdė įvairius stilius ir kultūras į harmoningą nors eklektišką visumą ir sukūrė unikalų viešbutį, vadinamą „prašmatniu Robinzono Kruzo rojumi“. 11 vilų tik stilizuotos kaip Robinzono Kruzo nameliai, iš tikrųjų jos maksimaliai patogios, prabangios ir tikrai įspūdingo dizaino. Apdailai naudotos natūralios medžiagos: baobabų šaknys, mediena, akmenys, stiklas. Devynių vilų plotas – 450 kv. m: du miegamieji, du vonios kambariai, didžiulė drabužinė, atviras dušas. Yra nedidelė virtuvė, šaldytuvas, arbata ir kava, DVD/CD grotuvas, internetas. Didžiulė privati terasa su gultais, pavėsine po baldakimu ir džakuzi baseinėliu. Yra restoranas, baras, treniruoklių salė, SPA centras, baseinas.
Čia galite tikėtis ramybės ir vienatvės, bet taip pat ir neįkyraus aptarnaujančio personalo dėmesio.
Saloje yra keturi laukiniai paplūdimiai, apsupti laukinės gamtos. Kaip ir daugelyje negyvenamų salų į kainą įskaičiuotas maitinimas tris kartus per dieną, už papildomą mokestį – didžiulis aukščiausios kokybės alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų pasirinkimas. Be to, galite nemokamai nardyti gilumoje ir paviršiuje ("snorkling") prie Norsh ir Silhouette salų, gaudyti žuvis skraiduoles, plaukioti kajakais, žvejoti iš valties, važinėti kalnų dviračiais, naudotis elektromobiliu. Galima pietauti ar vakarieniauti terasoje, svetainėje, arba miegamajame.
Salą galima pasiekti privačiu malūnsparniu iš Mahė salos.

Dviviečio kambario (Villa) paros kaina - nuo 3800 Eur, maitnimas - pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti