MAHĖ


Didžiausia Seišelių sala - 27 km ilgio ir 8 km pločio. Granitinės kilmės saloje vešli atogrąžų augmenija, labai kalnuotos vietovės, aukščiausias taškas – 907 metrų aukščio Morno kalnas. Saloje apie 70 daugiausia labai nedidelių balto smėlio paplūdimių, kuriuos supa granito rieduliai. Sostinė – Viktorijos miestas su 3 500 gyventojų, yra tarptautinis oro uostas. Rekomenduojame pasivažinėti išsinuomojus automobilį, aplankyti Nacionalinį jūros draustinį ir nuvyksti į ekskursijas į Praslino, La Digo ir Paukščių salas.

Mahė sala pakankamai didelė, kad nepasijustumėte atitrūkę nuo civilizacijos, ir pakankamai egzotiška, kad visiškai pasinertumėte į atogrąžų gelmę. Čia galima rasti pačius įvairiausius paplūdimius – nuo populiaraus ilgiausio Beau Vallon iki nedidelių įlankų, kur niekas nesudrums jūsų ramybės. Be to, Mahe sala yra puiki vieta, iš kurios galima vykti į ekskursijas po kitas salas.
 
Poilsiaujant Mahe saloje galima pasirinkti iš labai daug įvairiausių ekskursijų - galima nuvykti į apžvalginę ekskursiją po salą aplankant mažiausią pasulyje sostinę ir nacionalinį Seišelių Morno gamtos parką, paplaukioti arba panardyti Raundo ar Cerfo salose, esančiose nacionaliniame Šventos Onos jūros parko teritorijoje. Per vieną dieną galima pamatyti žymiausias Seišėlių vietas Gegužės slėnį Praslin saloje, kuriame auga garsi Coco de Mer palmė bei La Digo salą, kurios fantastiški kraštovaizdžiai puikuojasi tūkstančiuose albumų ir reklaminių leidinių, relamuojančių Seišelius, o paukščių mylėtojai daug džiaugsmo gali patirti Paukščių saloje. Jeigu turite pakankamai laiko, paskirkite kiekvienai salai po visą dieną.  

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti