SALA-VIEŠBUTIS: SILHUETTE ISLAND-LABRIZ HOTEL


"Labriz Silhouette"
- pirmasis žymaus Maldyvų viešbučių tinklo "Universal Resorts" viešbutis, priklausantis "Small Luxury Hotels of the World" (Geriausi nedideli pasaulio viešbučiai) prekės ženklui. Oficialiai atidarytas 2006 m. pabaigoje nepaprastai gražioje, antroje pagal dydį Siluet saloje.
Salos viduryje stovi granitinis kalnas, nuošqlūs paplūdimiai, labai vešli augmenija, baltutėlis koralinės kilmės paplūdimių smėlis, žydras pakrantės vanduo. Pagrindinis 2 km ilgio salos paplūdimys apsuptas koralų rifu, todėl čia puikios galimybės plaukioti su kauke ir plaukmenimis. Tarp prieplaukos ir vienintelio Siluet salos viešbučio yra tradicinis kaimelis, kur smalsus keliautojas gali pamatyti kasdieninį vietinių gyvenimą. Saloje taip pat yra kolonijos laikais statytas namas – muziejus ir gigantiškų žemės vėžlių veisykla.     
Viešbutis Labriz pirmasis Seišeliuose siūlo populiarų Maldyvuose poilsio stilių: didelis viešbtis (110 kambarių – vilų), 5 restoranai ir barai, 2 nedidelės
"butique" parduotuvėlės, baseinas su vaikų dalimi, CD ir DVD biblioteka, SPA centras, PADI nardymo centras, kuriame yra ir dekompresijos kamera, teniso aikštelė ir sporto salė. Kiekvienas restoranas siūlo skirtingų pasaulio šalių patiekalus: GRAN KAZZ įsikūręs restauruotuose senoviniuose plantatorių namuose, patiekia tradicinius kreoliškus, PORTOBELLO – šiuolaikišką itališką virtuvę, SAKURA – japonų ir jūros produktus, gaminamus ant grotelių, CAFE DAUBAN – tarptautinę, LO BRIZAN – vintažinius ir modernius vynus ir kokteilius. Vakare kelis kartus per savaitę groja gyva muzika.

Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti