SALA-VIEŠBUTIS: FREGATE


Fregato sala
ir to paties pavadinimo viešbutis yra paslaptingiausi ir sunkiai pasiekiami pašaliniams dėl to, kad yra turtingo žmogaus iš Europos nuosavybė. Kaip ir dauguma kitų salų, Fregate Island – granitinės kilmės ir yra vos 1,5 km ilgio bei apie 1 km pločio. Tačiau garsas apie salą, kurioje viešpatauja gamta, o vienintelio viešbučio archetektūra atgaivina kolonijinės praeitį, pasiekė tolimas šalis.   
1997 metais saloje bvo įkurtas "deluxe" klasės viešbutis, kuriame yra tik šešiolika vilų, pastatytų 186 kv.m plote. Kiekviena vila stovi skirtingame kalvos aukštyje, iš kiekvienos atsiveria įspūdingas vaizdas į atvirą vandenyną. Miegamasis ir svečių kambarys yra atskirti medine terasa, iš kurios laiptais galima patekti į nedidelį džakuzi baseinėlį ir pavilijoną su saulės vonioms skirta karališka lova. Penkios vilos vadinamos "Garden Villas" dėl to, kad jos šiek tiek iškyla virš paplūdimio. Devyniose "Cliff Villas" gyventi labai neįprasta - jos stovi nuošaliau, ant stačios kalvos,
tarp vešlios atogrąžų augmenijos. Kad būtų patogu patekti į bet kurią salos vietą, svečiai visą parą gali naudotis asmeniniu elektromobiliu.
Atrodo neįtikėtina, kad vandenyno skalaujamoje mažytėje sausumos salelėje yra visko, ko reikia pačių turtingiausių keliautojų aukščiausio lygio poilsiui bei visko, kad nugrimztumėte į natūraliausios gamtos pasaulį! Puikus aptarnavimas šalia laukinio miško, aukšto lygio virtuvė su geriausiais vynais ir laukiniai paukščiai, baseinas su vaizdu į vandenyną ir septyni nepriekaištingo grožio baltutėliai paplūdimiai, nuo mažiausio, skirto „tik dviems“, iki didelio, kilometro ilgio.
Svečius aptarnauja du restoranai ir du barai, gaminant maistą naudojamos specialiai šiai salai užaugintos daržovės, vaisiai ir prieskoniai.  
Norintys aktyviai praleisti dieną gali pasivaikščioti po salą kartu su vadovu, sportuoti sporto salėje, pasimėgauti puikiame SPA centre, žaisti tenisą, važinėtis kalnų dviračiais, žvejoti, nardyti, plaukioti su kauke ir plaukmenimis. Taip pat viešbutyje yra baseinas, skaitykla, vaikų žaidimų kambarys, parduotuvė ir teleskopas, pro kurį galima stebėti žvaigždes. Iš Mahė salos
Fregato salą galima pasiekti privačiu malūnsparniu arba lėktuvu per 20 minučių.

Dviviečio numerio (1 Bedroom Villa) paros kaina - nuo 3310 Eur, maitinimas - pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Viešbutyje yra vieno ir dvejų miegamųjų vilos.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti