SALA-VIEŠBUTIS: DESROCHES ISLAND


Desroches sala
priklauso Amirantų salų grupę, jos ilgis – 8 km, plotis – nuo 500 iki 1500m. Skrydis iki jos iš Mae salos trunka 30 minučių. Čia yra ir kokosų palmių plantacijų, ir nedidelis vietinių gyventojų kaimelis, ir miškas, ir didžiulių vėžlių kolonija, paplūdimių ilgis – 14 km. Ši sala yra koralinės kilmės, koralų rifo ilgis aplink ją – 80 km, todėl čia daug puikių vietų nardyti, plaukioti su kauke ir plaukmenimis('snorkeling'), pasivažinėti dviračiu ar tiesiog pasivaikščioti. Neseniai visiškai atnaujintame viešbutyje tokiu pat pavadinimu yra viso labo 10 patogių bungalų (visi– beachfront, pirmojoje pliažo linijoje), kiekviename - po du 50 kv. m ploto Junior Suite kategorijos kambariai. Miegamasis ir svečių kambarys atskirti, didžiulėje (30 kv. m) terasoje – stalas, foteliai, prie kambario esančioje pievelėje - Jūsų poilsiui skirti gultai. Kambariai labai elegantiški, dekoruoti kolonijiniu stiliumi: naudojamas tamsus medis, pastelinių tonų drapiruotė, virš lovos – baldakimas. Kambariuose yra kondicionierius, televizorius, ventiliatorius, telefonas, seifas, plaukų džiovintuvas, mini baras, elektrinis virdulys, arbata ir kava, chalatai. Ypatingo dėmesio verti atskirose patalpose įrengti atskiras erdvus vonios kambarys su vonia ir dušas lauke bei tualetas su praustuvu ir bidė.
Šioje praktiškai negyvenamoje saloje veikia autonominės sistemos ir naujausia įranga. Pagrindiniame ir paplūdimio restorane siūlomi puikūs tarptautinės visturvės pietūs ir vakarienės, iki vėlumos veikia jaukus paplūdimio baras. Poilsiautojų patogumui galima tiesiog ilsintis prie baseino užsakyti gėrimus ir kavą, čia yra vaikams skirta aikštelė, teniso aikštelė, suvenyrų krautuvėlė, grožio ir sveikatingumo salonas, mini golfas, stalo tenisas, biliardas, domino, šachmatai. Prie kiekvieno kambario stovi po du dviračius, ant kurių galima išsiruošti į tikrą kelionę po salą: pervažiavę lėktuvų nusileidimo taką pro atogrąžų mišką su vėžlių aptvaru, per kokosinių palmių plantaciją važiuosite prie vietinių gyventojų kaimelio, kur galite užeiti į bažnytėlę. Galite važiuoti toliau, prie švyturio. Jei sumanysite, bet kurioje Jūsų maršruto vietoje galite pasukti į vieną iš laukinių paplūdimių - pailsėti, išsimaudyti, surengti oikniką - viešbutyje pagal Jūsų skonį mielai suruoš krepšį tokiai iškylai. Jei mėgstate vandens sporto šakas - galėsite plaukioti kanoja, buriuoti, važinėti vandens dviračiais, plaukioti su kaukėmis ir plaukmenimis, taip pat žvejoti - yra įranga, skirta įprastai žūklei ir giliavandenei žvejybai. Nardymo centre instruktoriai gali suorganizuoti nardymą 14-oje nardymo vietų. Galima užsakyti ekskursijas ir į kitas salas.
Iš Mahė į Desroches salą 5 kartus per savaitę skrenda lėktuvai, kelionė trunka 40 minučių.

Dvivietis kambarys 'Junior Suite' - kaina nuo 685 Eur/diena, maitinimas - pusryčiai, pietūs ir vakarienė ('Full Board')

Viešbutyje yra Junior Suite, 4BR Luxury Beach Front Vila (440 kv. m.), 4BR Luxury Beach Front Vila (600 kv. m.), 4BR Presidential Beach Front tipų numeriai.


Susidomėjote poilsiu šiame viešbutyje? Norite sužinoti kainas ir gauti informaciją apie laisvas vietas? Užpildykite šią užklausos formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Telefonas *
Viešbučio pavadinimas *
Numatoma kelionės data *
Kelionės trukmė *
Vykstančių asmenų skaičius * (virš 12 metų)
Vykstančių vaikų skaičius * (iki 12 metų)
Vaikų amžius * (rašyti per kablelį)
Maitinimo tipas *
Pastabos
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti