APIE SEIŠELIŲ SALAS

Kelionės į Seišelius. Seišelių kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Pasak senovės legendos, Dievas pamatė Seišelių salas ir suprato, kaip turi atrodyti rojus...
Tai geriausia vieta romantiškam poilsiui! Jaukūs, svetingi viešbučiai, nuošalūs paplūdimiai po palmėmis, granito uolos, skaidriausia jūra ir reto grožio saulėlydžiai. Saugomas Nacionalinis jūros gamtos parkas, kuriame gyvena visos Indijos vandenyno povandeninės floros ir faunos rūšys.
Seišelių salos žada jaunavedžiams ir įsimylėjėliams nepamirštamas savaites!

„Turizmo skyrius, norėdamas išsaugotų salų vaizdą, budriai stebi paplūdimių švarą, pastatų veržimąsi į juos “ – galima perskaityti informaciniuose turistiniuose leidiniuose. „Seišelių salos – tai trijų žvaigždučių viešbučiai penkių žvaigždučių gamtoje,“ – pastebėjo vienas britų reporteris, dirbantis Seišelių televizijoje. Šis pasakymas gali padėti suprasti salos gyventojų, daugiausiai baltųjų plantatorių ir iš Kenijos atvežtų juodaodžių palikuonių, mentalitetą. visus metus besitęsianti nerūpestinga vasara, pagražinta atogrąžų rojaus grožybėmis - tokios lėtai ir maloniai bėgančios dienos nesudaro palankių sąlygų plisti ambicingiems aplinkos sutvarkymo planams. Ji ir be to puiki, be papildymų, priestatų arba perstatymų. Be kompromisų. Ir tegul retas svečias neapsigauna pamatės neturtingas lūšnas vandenyno pakrantėje – tai ne dėl vargingumo, o greičiau iš nenoro griauti natūralaus šių vietų grožio. Galbūt dėl to atrodo, kad mūsų krašte nuolatos vykstanti kova dėl vietos po saule čia - neaktuali. Saulės jiems pakanka. Visiems.

Čia nustoji skubėjęs ne iš karto. Skausmingai stabdai savo žingsnį vaikštant po La Digo giraitę, kurioje auga unikalūs „Coco de mer“ vaisiai (palmės, kurių moteriški vaisiai nedviprasmiškai primena moteriškas grožybes, o vyriški visai logiškai atkartoja vyrų genitalijų vaizdą), sunkiai sulaikai vartotojišką pyktį matydamas besišypsantį padavėją, su atneštu prieš pusvalandį užsakytu martiniu, iš pradžių ne visai sėkmingai bandai nustoti kaskart nervingai žvilgčiojęs į laikrodį, skausmingai atpranti nuo maniakiško naujienų ir orų pranešimų stebėjimo, palaipsniui susitaikydamas su salų, kuriuose ne veltui iki šiol gausu vėžlių, gyventojų neskubėjimu.

Savaitė Seišeliuose gali visiškai perauklėti užkietėjusius darboholikus, priversti pačius beviltiškiausius pesimistus kitaip pažvelgti į pasaulį.

Penkiolikos minučių skrydį iš svarbiausios archipelago salos Mahe į Praslino salą (arba „Prale“) vietiniu ir todėl nebrangiu „kukurūzniku“ galima priskirti „atogrąžų atrakcionų“ klasei. Įsivaizduokite, langas – tai „orlaidė“, kurią galima atverti taip, kad skrydžio metu Jus atgaivintų vėjelis ir galėtumėte geriau įsižiūrėti į žaluma apaugusias salas, apsuptas kintančios mėlynos spalvos atspalvių žiedais. 

Vėliau kateriu galėsite nuplaukti į La Digą, kurią galima atpažinti dėl pakrantėse gulinčių didžiulių akmeninių riedulių, saulėlydžio metu nuspalvinamų rasuvais atspalviais. Čia buvo filmuojamas paskutinis „Lik sveika, Emanuele“ filmas iš daug triukšmo sukėlusios serijos. Erotika jaučiama visur – ir besišypsančių mulačių, mėgstančių įpinti į prašmatnius plaukus bugenvilio gėles, aksominės odos grožyje ir uždegančiame kreolų šokyje vakare prie laužo ir gamtos, grožyje, tartum sukurtos būti tokių kino istorijų dekoracija.

Čia kiekvienas ras SAVO salelę – tai gali būti „privati“ Denio sala, paukščių mylėtojų rojus Bird Island, arba povandeninio nardymo žinovų mėgstama Aldabra... Salos nepanašios, bet kartu lyg brangakmeniai sudaro nuostabų vėrinį, puošiantį nepriekaištingai lygų Indijos vandenyno vandens paviršių.

Važiuokite į Seišelius ir pamatysite Dievo mūsų Žemei padovanotą grožį. Jūros, smėlio, žemės, gėlių ir augalų, žuvų ir paukščių grožis.  
 
Keliones į Seišelių salas organizuojame mes patys ("Lehko") bei bendradarbiaujame su kitais kelionių organizatoriais Lietuvoje.
Visos kelionės organizuojamos pagal individualią užklausą. Detalesnės informacijos teiraukitės 
mūsų kelionių agentūroje.

Seišelių salos, kurortai bei viešbučiai:

LA DIGAS  MAHĖ  PRASLIN  SALA-VIEŠBUTIS: DESROCHES ISLAND  SALA-VIEŠBUTIS: SILHUETTE ISLAND-LABRIZ HOTEL  SALA-VIEŠBUTIS: FREGATE  SALA-VIEŠBUTIS: NORTH ISLAND  SALA-VIEŠBUTIS: ROUND ISLAND  SALA-VIEŠBUTIS: BIRD ISLAND  SALA-VIEŠBUTIS: CERF ISLAND MARINE PARK RESORT  SALA-VIEŠBUTIS: ALPHONSE ISLAND RESORT  SALA-VIEŠBUTIS: DENIS ISLAND  SALA-VIEŠBUTIS: SAINT ANNE RESORT&SPA

Nuotraukų galerija: Kelionė į Seišelių salas

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,