PUSANAS

Pusanas - didelis jūros prekybos uostas ir antras pagal dydį Korėjos miestas, įsikūręs Rytų jūros pakrantėje. Kai kuriuose šaltiniuose galima taip pat išvysti pavadinimą „Busa“, susijusį su naujomis angliškos transkripcijos taisyklėmis, tai ne visai taisyklingai atspindi realų korėjietišką tarimą - miesto pavadinimas vis dėlto tariamas „Pusa“.

Verta aplankyti:


- Tedžonde parkas
garsus savo gražiuoju švyturiu, pastatytu ant aukštų uolų krašto. Parko teritorijoje yra keletas vietų, kur galima nusileisti į akmenuotą pakrantę, kur kartais parduodami švieži jūros produktai.

- Čagalči žuvies turgus
yra didžiausias Korėjoje, čia galima rasti įvairiausių ir neįprasčiausių jūros produktų rūšių. Kasmet spalį vyksta šio turgaus festivalis, kai visi norintys gali dalyvauti gyvos žuvies gaudymo rankomis akvariume konkurse.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
****
****
***
***