ČEDŽU SALA

Čedžu sala - didžiausia Korėjoje (apytiksliai 3 kartus didesnė už Singapūrą) ir tai yra unikalios gamtos vieta! Įspūdinga lavinė pakrantė ir nuostabūs smėlio paplūdimiai, negyvenamos salos ir pasakiškas povandeninis pasaulis, mandarinų sodai, palmių ir žaliosios arbatos plantacijos, užgęsę krateriai ir ganyklos su arkliukais, ir žinoma, švariausias vandenynas - visą tai Jūs pamatysite čia, Čedžu, kur vidutinių platumų klimatas susitinka su subtropiniu. Kelionė į Čedžu bus įdomi visiems: šeimoms, jaunavedžiams, egzotiškų vietų, nardymo mėgėjams ir netgi tiems, kas atvažiavo į Korėją reikalų ir turi 2-3 laisvas dienas. 

Verta aplankyti:

Čongbang krioklys - manoma, kad tai vienintelis Azijoje krioklys, krintantis į jūrą. Prie krioklio veda ilgi laiptai, lianų apvyniotos uolos. Graži vieta. Ramiu oru netoli krioklio jūroje galima išvysti moteris-nardytojas ir paragauti ant kranto šviežių jūros produktų.

Vedolge parkas
- tai parkas ant uolėtos pakrantės netoli Sogvipo miesto. Parko pavadinimas reiškia „vienumoje tūnantis kalnas“, pasak legendos, generolas Čve Jong pavirto aukšta uola, kad išgąsdintų mongolų kareivius, buvusius netoliese Pomsom saloje. Kita legenda byloja, kad liūdna moteris pavirto šia uola belaukdama savo mylimojo, išplaukusio į jūrą. Pats parkas labai vaizdingas: mažos įlankėlės, smaragdinis vanduo.

Jongmori uolos
- verčiamos kaip „drakono galva“: vėjo išpūstos smėlio uolos, primenančios į jūrą žengiančio drakono galvą.

Čusang Čollide uolos
-  arti Čungmun turistinio komplekso. Uolos, atrodančios kaip unikalūs daugiasieniai stulpeliai.

Emidži botanikos sodas.
Didelis sodas su dengtomis kaktusų, tropinių vaisių, gėlių, vandens lelijų, lianų, džiunglių salių oranžerėjomis - iš viso 2000 retų augalų rūšių ir 1700 gėlių ir medžių rūšių. Yra taip pat atvirų japoniško, itališko, prancūziško, korėjietiško stiliaus sodų.

Žaliosios arbatos muziejus.
Muziejus įsikūręs vidury žaliosios arbatos plantacijų. Šį muziejų įkūrė žaliosios arbatos gamybos kompanija „Osollok“. Muziejuje pristatoma  miniatiūrinė žaliosios arbatos gamybos linija, sužinosite apie arbatos indų istoriją, yra suvenyrų parduotuvė, be abejo, kavinė, kurioje siūloma žalioji arbata ir netgi žaliosios arbatos ledai. Labai gražus šiuolaikinis pastato dizainas, muziejų supa parkas su pavėsinėmis, akmeniniais bokštais, vejelės su minkšta žalia žole.

Ant vulkaninių akmenų augančių orchidėjų parkas. Parke surinktos vietinės mažosios orchidėjos, gamtoje augančios ant aukščiausio Hala kalno. Kibūs šių orchidėjų šaknys ilgesni, negu stiebai, todėl, kad sugeria maitinimą iš oro ir drėgmę iš akmenų. Šių orchidėjų auginimas ant vulkaninių uolėnų - vietinis salos menas.

Nacionalinis „Sonyp“ kaimas.  Žmonės čia gyvena tradiciniuose akmeniniuose nameliuose su šiaudų stogais ir saugo nacionalinę buitį. Čia galima įeiti į vidinį kiemą, pažvelgti į namų vidų, nusifotagrafuoti su tradiciniais ąsočiais ant nugaros, nupirkti tradicinės medicinos produktų - citrinvyčių, medaus.


Ekskursija turistine povandenine valtimi.
Sėdatės į povandeninę valtį, specialiai sukurtą povandeninėms ekskursijoms, ir paneriate į 30 - 45 metrų gylį. Prieš Jus - povandeninis minkštųjų koralų ir įvairiaspalvių žuvų pasaulis, įdomus povandeninis peizažas. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,