Kelionė į Pietų Korėją: Meditacija ir apeigos

1 diena. Vakarinis skrydis į Seulą.

2 diena. Seulas
Ryte atvykus į Inčono oro uostą Jus pasitiks mūsų partnerių Seule atstovai.
Ekskursija Seule su rusakalbiu gidu. Aplankysite Kiongbok imperatorių rūmus ir Tautosakos muziejų. Pasivaikščiosite suvenyrų gatvėje Itevon, kur galima išgerti arbatos tradicinėse korėjietiškose arbatinėse. Pasivaikščiosite spalvinga Čongečono upelio pakrante. Nakvynė viešbutyje Seule.

3 diena. Seulas - Giongdžiu - Golgulsa
Kelionė į Giongdžiu veitovę, kurioje buvo Šilos karalystės sostinė. Čia rūpestingai saugomos istorinės ir kultūrinės vertybės, net keletas objektų įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankysite Golgulsa šventykloje, kurioje vienuoliai praktikuoja Sunmudo kovų meną. Čia kambariuose nėra lovų - ant šildomų grindų klojami čiužiniai. Šventykla įsikūrusi vaizdingoje vietoje kalnuose. Vegetariška vakarienė.

4 diena. Golgulsa - Giongdžiu - Kirimsa
Šventyklos diena prasideda 3.30 val. Dalyvausite rytinėje ceremonijoje ir meditacijoje. Darbas šventykloje. Vegetariški pusryčiai. Norintis gali dalyvauti Sunmudo kovos menų treniruotėje.
Giongdžiu žymiausia veita - 535 metais pastatyta Pulgusko šventykla. Pamatysite granitinę Sokuram olą su Budos statula. 1995 m. Pulgukso šventykla ir vienuolynas bei Sokuram ola buvo įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apgyvendinimas Kirimsa budistų vienuolyne. Susipažinsite su vienuolyno gyvenimu, dalyvavausite apeigose ir ceremonijose. Vegetariška vakarienė. Vakarinės pamaldos, arbatos gėrimo ceremonija ir bendravimas su vienuoliais.
               
                     Sunmudo

5 diena. Kiongdžiu
Šventyklos diena prasideda 3.30 val. Dalyvausite rytinėje ceremonijoje ir meditacijoje. Ceremonija išlaisvina sąmonę nuo nereikalingų minčių. Darbas šventykloje. Vegetariški pusryčiai. Šią dieną aplankysite nacionalinį parką Namsan, įsikūrusį netoli Kendžiu. Čia galima pamatyti daugybę Budos atvaizdų, kurie graviruojami ant uolų
nuo VII a.. Taip pat aplankysite nedidelį vietos vienuolyną. Nakvynė „Gyeongju Kolon“ viešbutyje arba Kirimsa vienuolyne.

6 diena. Giongdžiu - Vaučzos - Seulas
Grįždami į Seulą aplankysite neįprastą Budistų vienuolyną Vaučzos. Čia surinktos pačios įvairiausios Budos skulptūros iš Korėjos ir viso pasaulio, čia yra ir skulptūra, atvežta iš Budizmo gimtinės Indijos, kuri įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia gulinčio Budos skulptūra pasaulyje. Apgyvendinimas viešbutyje Seule.

7 diena. Seulas
Pusryčiai. Laisvas laikas Seule. Galima užsisakyti papildomas ekskursijas. 
 
8 diena.
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Grįžimas namo.
 
Kainos teiraukitės agentūroje.

Kelionės datos pagal individualią užklausą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
- pasitikimas oro uoste Seule ir nuvežimas iki viešbučio;
- 3 nakvynės su pusryčiais Seule;
- 3 nakvynės vienuolyne su pusryčiais ir vakarienėmis;
- ekskursijos pagal programą;
- rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- pervežimai kelionės metu;
- įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus.
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- skrydžių bilietai;
- sveikatos draudimas kelionės metu;
- arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 Kelionę organizuoja UAB "LEHKO"
Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti