Kelionė į Pietų Korėją: Čedžu sala ir Seulas

Čedžu yra didžiausia Korėjos sala. Čedžu saloje, kur vidutinių platumų klimatas susitinka su subtropiniu, galima rasti labai įvairios gamtos - įspūdinga vulkaninės kilmės pakrantė ir nuostabūs smėlio paplūdimiai, negyvenamos salelės ir pasakiškas povandeninis pasaulis, mandarinų sodai, palmių ir žaliosios arbatos plantacijos, užgesusių ugnikalnių krateriai, ganyklos besiganantys arkliai ir vandenynas. Kelionė į Čedžu bus įdomi visiems: šeimoms, jaunavedžiams, egzotiškų vietų, nardymo mėgėjams ir netgi tiems, kurie į Korėją atvyko verslo reikalais ir turi 2 - 3 laisvas dienas.

 
Nardymas subtropinėje Čedžu saloje

Saloje ir jos vandenyse daug retos tropinės ir subtropinės floros ir faunos, ypač paplitę minkštieji koralai. Panardę galite užsisakyti įdomių ekskursijų, kurias galėsite deranti su poilsiu.              Po kelionės į Čedžu Jūs taip pat aplankysite turistines įžymybes Seule, Korėjos sostinėje. Povandeninis salos pasaulis traukia nardytojus tuo, kad čia susiduria subtropinės ir vidutinės platumų juostos: įspūdingi minkštieji visų įmanomų dydžių, rūšių ir spalvų - violetiniai, tamsiai raudoni, geltoni, balti koralai, anemonai, kempinės, žuvyčių būriai, sepijos, sezonianiai tropinių vandenų gyventojai. Nardytojus sužavės neįprastas povandeninis Čedžu peizažas, šiam regionui būdingi minkšti koralai, žuvų rūšys, kurias galima pamatyti subtropikuose - fotografų mėgstamos varliažuvės. Nepamiršite ir keistų vulkaninės kilmės negyvenamų salų, iš kurių nersite į gylį.

1 diena.
Atvykus į garsųjį Inčono oro uostą Seule Jus pasitiks mūsų partnerių Seule atstovas ir palydės į Kimpho oro uostą skristi į Čedžu. Atvykus - pervežimas į pasirinktą viešbutį ir poilsis pasirinktame viešbutyje. Poilsis.

2 - 4 diena. Čedžu
Išvykimas į nardymo centrą. Nardymas: 2 panirimai nuo kranto salose arba iš valties. Viešbutis Čedžu saloje.

5 diena.
Čedžu
Numatoma laisva diena. Poilsis prie jūros. Galima užsisakyti papildomas ekskursijas

6 diena.
Čedžu - Seulas
Kelionė Čedžu saloje, kurios metu aplankysite Čongbang krioklį. Sakoma, kad tai vienintelis Azijos krioklys, krentantis tiesiai į jūrą. Prie krioklio pateksite ilgais laiptais pro lianomis apipintas uolas. Jei pasiseks, jūroje šalia krioklio galima išvysti nardančias moteris, o ant kranto paragauti šviežių jūros gėrybių.
Taip pat pamatysite Chalim ir Bonsai parkus, botanikos sodą, vulkanines uolas, budistų šventyklą, žaliosios arbatos plantacijas, kuriose galėsite paragauti naujo derliaus šviežios arbatos ar pasimėgauti žaliosios arbatos ledais.
Vakare - skrydis į Seulą. Nakvynė viešbutyje Seule.

7 diena. Seulas
Apžvalginė ekskursija Seule. Aplankysite senamiestį, imperatorių rūmus, tautosakos muziejų, galėsite iš išorės apžiūrėti prezidento rezidenciją, taip pat pamatysite „jaunimo kvartalą“ Miondong. Vyksite į Namsan kalnų parką ir pakilsite į Seulo televizijos bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama. Vėliau pamatysite spalvingą Tondemun turgų, kuriame galėsite įsigyti tradicinių namų rakandų, suvenyrų ir nacionalinių saldumynų. Vakare – laisvas laikas.

8 diena. Seulas
Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Kainos teiraukitės agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- 7 nakvynės su pusryčiais dviviečiuose kambariuose;
- ekskursijos pagal programą;
- rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- pervežimai turo metu;
- įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai;
- sveikatos draudimas kelionės metu;
- inventoriaus nuoma;
- arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Kelionę organizuoja UAB "LEHKO"

Informacijos teiraukitės tel.: 8 5 2639127; mob.: 8 6 8294030

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti