SHOPPING

Rajonas Insadong

Įsikūręs Seulo miesto centre, šis rajonas su meno galerijomis, liaudies pramonės dirbinių parduotuvėmis, antikvarinėmis krautuvėlėmis, senoviniais arbatos nameliais ir restoranėliais, puiki vieta pirkti tradicinius suvenyrus!


Universalinės parduotuvės

Seule yra keletas liukso klasės universalinių parduotuvių. Patogiausiai išsidėstę Lotte Department Store universalinės parduotuvės, abu arti Lotte viešbučių (Seulo centre ir Lotte World). Keletas įvairiausių prekių aukštų ir Duty Free parduotuvių.

Tradiciniai turgūs

Dongdemun turgus - žymi vieta, kur galima įsigyti drabužių mažomis kainomis. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo tokie prekybos kompleksai, kaip „Miliore“.

Namdemun turgus - labiau priskirtinas prie tradicinių didmeninių turgų, čia išvysite daugiasiai vieno aukšto pastatus ir nedidelius rankinius vežimukus, pakrautus įdomiomis prekėmis: krūvos įvairių riešutų, tradiciniai saldumynai, yra net sausainių su jūros kopūstų įdaru. Nedideliuose restoranėliuose galima pigiai užkąsti: sriubos, lakštinių, tešloje užkeptų bulvių, kalmarų čiulptuvų, daržovių ir t. t.


Jaunimo drabužių parduotuvės

Sinchon & Ewha Streets

Sinčon ir Iva gatvės populiarios jaunimo gretose dėl jose įsikūrusių dviejų žymių universitetų: Ense ir Iva. Čia daugybė drabužių, avalynės, aksesuarų ir bižuterijos parduotuvėlių.
Apkujeong Street
„Apkudžon“ - gatvė, kurioje įsikūrė daugybė madingų jaunimo parduotuvių, kuriuose galėsite sužinoti apie visas paskutines naujoves, Korėjos mados tendencijas. Taip pat čia rasite žymių prekės ženklų parduotuvių.
Mendong

Drabužių, avalynės ir kosmetikos parduotuvės prekes parduoda vidutinėmis kainomis. Pagrindinėje rajono gatvėje eile išsidėsčiusios prabangios firminės parduotuvės, o paprastesnės parduotuvės įsikūrusios skersgatviuose.

Itevon rajonas

Tai, ko gero, labiausiai „tarptautinis“ rajonas, kur galima sutikti įvairių planetos tautų atstovų. Čia daug naktinių klubų, didelių dydžių drabužių parduotuvių, nacionalinių valgių restoranų, Itevono kaimynystėje įsikūrusi Amerikos bazė.

Mokėsčio grąžinimas (Tax Refund)


PVM (10%) gražinamas už tas prekes, ant kurių užrašyta “Tax Free Shopping”. Dauguma Тax Free Shopping krautuvių isikūrusios universalinėse parduotuvėse ar parduotuvėse Mion don ir Čondam don rajonuose. Norint, kad būtų grąžintas PVM būtina:
1. Gauti mokėjimo čekį parduotuvėse su užrašu “Tax Free Shopping”.
2. Išvykdami iš šalies iš pradžių gaukite antspaudą muitinės tarnyboje, parodę įsigytas prekes ir čekius.
3. Pinigus, atgautus už PVM galima gauti oro uoste, Cash Refund Office biure praėjus muitinę. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,