Apie Korėją

Kelionės į Pietų Korėją. Pietų Korėjos kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Pietų Korėja

5000 metų  turinti kultūra ir nuostabi gamta, šilta jūra ir kalnų slidinėjimo kurortai, egzotiški nacionaliniai valgiai ir nuostabios sąlygos apsipirkti.

Visa tai - Korėja, svetinga šalis, kurioje senoviškos tradicijos įsipyna į dinamišką šiuolakinio gyvenimo srautą. Nuostabios senoviškos šventyklos, kultūra ir vietinių gyventojų svetingumas, kruopščiai išsaugotos tradicijos laisvai dera su šiuolaikinėmis technologijomis ir nauju gyvenimo stiliumi.

Spalvingi turgeliai, folkloriniai kaimai, kur atkurta tokia korėjiečių buitis, kokia ji buvo prieš keletą šimtmečių; ir dinamiškasis Seulas, Rytų Azijos prekybos sostinė, vieno iš naujų  „keturių Rytų tigrų“ finansinis centras.Karo laikų buvusių kovų zona, vadinamieji „infiltraciniai tuneliai“, skirti kariuomenei praeiti, iškasti Šiaurės Korėjos karių, ir muziejus „be sienų“ - Kiongdžiu, miestas, tūkstantį metų buvęs valstybės sostine.

Sveiki atvykę į Tolimųjų Rytų perlą - Pietų Korėją - tikrų kontrastų šalį!

Bet kuri mūsų programa paprastai numatyta minimaliam į kelionę vyksiančių žmonių skaičiui - dviems žmonėms - ir gali būti pakeista ar papildyta pagal norą.

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Pietų Korėją:

Skrydis: apie 10 val.
Laikas: +7 val.
Sezonas:
Oro temperatūra:
Klimatas:

Pagrindiniai miestai ir kurortai
: Seulas, Kiongdžiu, Pusanas, Čedžu sala
Viza: Lietuvos Respublikos piliečiams  vizos nereikia.
Vidutinė kaina restorane:
Sostinė: Seulas
Valstybinė kalba: korėjiečių
Valiuta: vonas (KRW), 1 USD~940 KRW
Telefono kodas: 82

Pietų Korėjos kurortai bei viešbučiai:

SEULAS  PUSANAS  KIONGDŽIU  ČEDŽU SALA

Nuotraukų galeriją: Kelionė į Pietų Korėją

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,