Katmandu slėnis

Derlingas, apsuptas didingų Himalajų kalnų Katmandu slėnis – istorinis Nepalo centras, kur kūrėsi galingiausios karalystės, kur  vystėsi unikali nepaliečių kultūra ir tradicijos.

Katmandu slėnio kultūrinį paveldą sudaro septyni paminklų ir statinių kompleksai, iliustruojantys istorinę ir meninę šalies reikšmę bei garsinantys Katmandu visame pasaulyje. Tai nevarų architektūra išdabinta Durbar aikštė; Patanas – Laltipuro administracinis centras; ant šventosios Bagmati upės rytinės dalies stūksantis Bhaktapuras;  bezdžionių šventyklos Svajambhunatho ir Boudhanatho budistinės stupos; svarbiausia, pritaurkianti milijonus piligrimų ir net klaidžiojančių vienuolių sadhu Pašuptinatho hinduistinė šventykla; tarsi muziejus po atviru dangumi , nusėta meno šedevrais Čangu Narajano šventykla.

Katmandu slėnį sudaro trys pagrindiniai Nepalo miestai – šalies sostinė Katmandu, didžiulis Patanas (Lalitpuras) ir atsidavusiųjų miestas Bhaktapuras (Bhadgaonas). Taip pat, Katmandu slėnyje gausu laiko nepaliestų mažų kaimelių ir pavienių fermų.

Durbar aikštė, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į tolimus kraštus su LEHKORyžių laukai Katmandu slėnyje, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į tolimus kraštus su LEHKO

Bhaktapuras, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į tolimus kraštus su LEHKOBhaktapuras, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į tolimus kraštus su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,