Ką pamatyti Nepale?

Bhaktapuro senovinį miestą, viliojantį keliautojus didingomis šventyklomis, puošniais rūmais, spalvingais festivaliais, nuostabiausiais dailės kūriniais ir turtinga istorija.

Langtang Nacionalinį parką, kuriame išvysite viską – nuo tropinių miškų augalijos iki amžino įšalo. Čia galėsite susipažinti su mielomis mažosiomis pandomis, muskusinėmis kabargomis, padūkusiais rezusais ir himalajiniais lokiais.

Nepalo sostinę – Katmandu. Šis miestas tai prekybos, turizmo ir istorijos centras.

Gabalėlį rojaus – Pokarą, įsikūrusią Himalajų kalnų papėdėje, šalia tyvuliuojančio Pevos ežero. 2 km nuo Pokaros centro atrasite unikalius Davis krioklius, kurio vandenys krenta į gilius siaurus nesibaigiančius kanalus. Nepaliečiai šią vietą vadina Patale Chaago, o Davis vardas buvo suteiktas po to, kai turistas, vardu Davis įkrito į krioklį ir jo niekas nerado. 

Nepalas. Kelionės į Nepalą. Kelionės į Azijos šalis su LEHKONepalas. Kelionės į Nepalą. Kelionės į Azijos šalis su LEHKO

„Gyvą“ muziejų – Bandipuro miestą, išsidėsčiusi ant kalno viršūnės. Bandipuras, kadaise buvo klestintis prekybos centras, o dabar pritraukiantis turistus savo žavesiu, ramia atmosfera bei šalia esančiu laukinės gamtos parku.

Karališkąjį Čitvano nacionalinį parką, išsaugojusį vieną unikaliausių ekosistemų pasaulyje. Tai namai šarvuotiems raganosiams, laukiniams drambliams, hienoms, leopardams ir daugiau nei 450 rūšių paukščiams.

Anapurnos kalnų masyvą Himalajuose bei gražiausias kalnų viršūnes visame pasaulyje. Vietovė apsupta žalių slėnių, laukinių gėlių ir tradicinių kaimelių.

Namčės Bazarą, iš kur rengiami nuotykių ir adrenalino kupini žygiai į Džomolungmą.

Nepalas. Kelionės į Nepalą. Kelionės į Azijos šalis su LEHKONepalas. Kelionės į Nepalą. Kelionės į Azijos šalis su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,