Kelionės į Nepalą

Yra tik viena žinutė iš gražiosios Himalajų karalystės – Nepalo – prašau apsilankyti! Jūs galite keliauti į Nepalą ir be jokios priežasties, tačiau yra keletas priežasčių dėl kurių norėsite kelionės į Nepalą. 

-Gamta
Pagrindinė kelionės į Nepalą priežastis, traukianti milijonus keliautojų iš viso pasaulio - tai protu neaprėpiamas gamtos grožis. Tai ne nugludinti paplūdimiai ar istoriniai senamiesčiai. Tai kai kas daugiau. Tai didinga, pribloškianti, kvapą gniaužianti gamta. Būtent ta didybė verčia žmogų permąstyti savo būtį. Tai šalis į kurią norisi grįžti dar ne kartą.

-Anapurnos regionas
Anapurnos regione yra Pokharos miestas, iš kurio prasideda daugybė maršrutų pėsčiomis po Himalajus. Gražiausiu, populiariausiu, geriausiu kalnų maršrutu eiti pėsčiomis yra laikomas Anapurna žiedas. Jam reikia maždaug trijų savaičių ir einant gan dideliu ratu galima pamatyti didžiąją dalį Anapurnos Himalajų kalnyno.

-Aukštos viršūnės
Azijos spalvingajai šalių paletei priklausantis Nepalas, padabintas aukštomis snieguotomis Himalajų kalnų viršūnėmis, įsispraudęs tarp tankių Indijos džiunglių ir paslaptingojo Tibeto. Nuo tada, kai Nepalas atvėrė savo šalies vartus svetimšaliams, keliautojai negali atsispirti šios nedidelės kalnų tautos magijai. Septynios iš aukščiausių pasaulio viršūnių yra Nepale. Visos smailės siekia daugiau nei 6.096 m aukštį, o įlipę į vieną iš jų galite gamtos didybę, pasijusti tarsi ant pasaulio krašto.

-Gyvūnija, augalija ir paukščių stebėjimas
Pietinė Nepalo dalis vilioja gamtos nacionaliniais parkais, kuriuose galima išvysti egzotiškos gyvūnijos ir spalvingos augalijos pasaulį.  Laukinės gamtos mylėtojai tikrai apsidžiaugs apsilankę Čitvano nacionaliniame parke, Bardijos nacionaliniame parke ir kituose parkuose, kur galima susidurti su įvairių retų laukinių gyvūnais tokiais kaip karališkasis bengališkas tigras, vienaragis raganosis, muskuso elnias ar krokodilai. Nepalas yra paukščių stebėtojų rojus. Ten gyvena daugiau nei 856 paukščių rūšys ir tai yra beveik 10% visos pasaulio paukščių populiacijos.

-Katmandu slėnis
Nepalo sostinė – Katmandu. Tai gyvas, gal net kiek chaotiškas, miestas, kuriame stūkso daugybė senovinių šventovių... Čia drauge su budistų piligrimais galėsite leistis į dvasinę kelionę aplankant ilgaamžes stupas kuriomis nubarstytas visas Katmandu slėnis. Katmandu slėnis - tai Nepalo kultūrinis brangakmenis, yra įsikūręs Himalajų kalnų papėdėje. Slėnis apima tris senovinius miestus: Katmandu, Pataną ir Bhaktapurą. Šiuose miestuose yra septynios šventyklos, pripažintos UNESCO pasaulio kultūriniu paveldu, apsuptos dar šimtų kitų įspūdingų stupų, šventyklų ir skulptūrų.

-Pasaulio paveldo vietovės
Nepale yra keletas UNESCO Pasaulio paveldo objektų, kurie dar labiau prisideda prie Nepalo kultūros žavesio. Kelionės į Nepalą metu tiesiog būtina aplankyti įvairias šventyklas, vienuolynus, užeigas ir pažinti Senojo pasaulio kultūrą. Turtinga ir unikali šalies kultūra sudomins kiekvieną lankytoją – juk Nepalas niekuomet nebuvo kolonizuotas.

-Lumbinis - Budos gimimo vieta
Lumbinis - Sidhartos Gautamos, visame pasaulyje žinomo kaip Buda, gimimo vieta. Šioje vietovėje galima aplankyti tikslią Budos gimimo vietą ir gausybę vienuolynų bei šventyklų, išsidėsčiusių tarp miškelių. Čia yra atstovaujamos beveik visos budistinės valstybės ir skirtingos budizmo tradicijos. Apsilankykite įvairiuose vienuolynuose, šventyklose ir pilyse ir atraskite ramybės jausmą. 

-Ežerai 
Įvairūs Nepalo ežerai yra žinomi ne tik dėl savo išskirtinio grožio, bet ir dėl savo dvasinės reikšmės. Nepale yra daugiau nei 200 nuostabaus grožio ežerų.

-Kultūrinė įvairovė 
Nepale gyvena daugiau nei 35 skirtingos etninės grupės ir dėlto yra daug religijų, kalbų, ir virtuvės tradicijos. Tai gi, Nepalas yra puiki vieta pasinerti į skirtingas kultūras. Be to, Nepalas yra vienintelė vieta pasaulyje, kur žmonės garbina gyvą deivę Kumari.

-Nepalietiškas maistas
Nors Nepalo virtuvei didelę įtaką padarė tokios Pietų Azijos šalys kaip Kinija ir Indija, tačiau nepalietiškas maistas yra sveikesnis, nes vartojama daugiau liesos mėsos ir daržovių.

-Daugybė nuotykių
Nepalas  -  tai nirvana kalnų mylėtojams, nuotykių ieškotojams ir aktyvaus sporto mėgėjams. Ten ir alpinizmas, pėsčiųjų žygiai, "raftingas", laukinės gamtos safari, skrydžiai karšto oro balionais, parasparniais, šuoliai su guma ir daug daugiau.

-Ramybė
Nepalas jau šimtus metų laikomas šventa vieta. Šios vietos ramybė turi teigiamą poveikį visiems, kas gali tai patirti. Žmonės, pastatai ir žemė yra ramybės simboliai. Kelionės į Nepalą metu išsivaduosite iš kasdieninės monotonijos ir rūpesčių, ir atrasite vidinę ramybę.

-Rankų darbo ir meno darbų suvenyrai
Architektūriniai rankų darbo dirbiniai ir meno darbai yra populiariausi suvenyrai, kuriuos keliautojai parsiveža iš kelionės po Nepalą. Tai mandalos paveikslai, keramikos dirbiniai, rankų darbo papuošalai, kašmyro ir šilko skaros ir kita kultūrinė atributika, garsinanti Nepalą.

-Vertė už pinigus
Nepalas yra stebėtinai nebrangi šalis. Daugybė patyrusių keliautojų Nepalą laiko savo mėgstamiausių šalių sąrašo viršuje, nes čia aukščiausi pasaulio kalnai, pigios ir patogios nakvynės, skanus ir pigus maistas.

Kelionei į Nepalą tinkami dokumentai yra Lietuvos piliečio pasas, kuris turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo planuojamos kelionės pabaigos. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Nepalą turistiniais tikslais reikalinga viza, kuria reikia pasirūpinti iš anksto. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>> 

Keliaujant į Nepalą privalomi skiepai nuo poliomielito. Taip pat rekomenduojama pasiskiepyti nuo: Hepatito A ir B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės, meningokokinės infekcijos. Išsamesnę informaciją apie planinius, rekomenduojamus ir privalomus skiepus rasite čia=>>                  

 

Kaina  3650 Lt/1057,11 Eur
Bilieto kaina nuo  2400 Lt/695,09 Eur
Datos ir trukmė
Pažintinė kelionė į Nepalą 9 nakv./10 d.
Transport:
Fly
Kaina  6150 Lt/1781,16 Eur
Bilieto kaina nuo  2400 Lt/695,09 Eur
Datos ir trukmė
Pažintinė kelionė į Nepalą ir Butaną 11 nakv./12 d.
Transport:
Fly
Kaina  4700 Lt/1361,21 Eur
Bilieto kaina nuo  2400 Lt/695,09 Eur
Datos ir trukmė
Pažintinė kelionė į Indiją ir Nepalą 12 nakv./13 d.
Transport:
Fly
Kaina  4600 Lt/1332,25 Eur
Bilieto kaina nuo  2400 Lt/695,09 Eur
Datos ir trukmė
2 savaičių pažintinė kelionė į Nepalą ir Tibetą!
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,