Kelionė į Nepalą ir Indiją

Delis – Agra – Džaipuras – Delis – Katmandu – Patanas – Katmandu – Bhaktapuras – Katmandu – Pokara – Sarankotas – Pokara – Čitvanas – Katmandu

1 diena. Ryga/Vilnius – Delis
Atvykimas į kupiną kvapų, garsų, skonių ir spalvų Indijos sostinę – Delį. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį.  Po trumpo poilsio Jūsų laukia apžvalginė ekskursija po Delį.
Apsilankysite garsiojoje Jama Masjid mečetėje – tai pati didžiausia mečetė visoje Indijoje pradėta statyti dar 1650 m., imperatoriaus Džahanšacho. Pamatysite vieną žymiausių Delio objektų – Raudonąjį Fortą, buvusią Mogolų tvirtovę, saugomą UNESCO. Šis didingas architektūrinis paminklas, pastatytas taip pat valdant imperatoriui Džahanšachui, 1638-1648 m. Galėsite pasigrožėti aukščiausiu pasaulyje plytų mūro Kutbo minaretu, Indijos vartais, pasivaikščioti Chandni Chowk, pasisvečiuoti Prezidentūroje ir Parlamente. Apžiūrėsite Raj Ghat – pagrindinio politinio ir dvasinio Indijos nepriklausomybės judėjimo lyderio Mohando Karamčando Gandžio kremavimo vietą.
Nakvynė Delyje.

Indija. Kelionės į Indiją. Auksinis Indijos trikampis. Kelionės su LEHKOIndija. Kelionės į Indiją. Auksinis Indijos trikampis. Kelionės su LEHKO
2 diena. Delis – Agra
Pusryčiai. Šią dieną paliksite spalvingąjį Delį ir vyksite į Šiaurės Indijoje esančią Mogolų imperijos sostinę – Agrą.
Atvykus, įsikursite viešbutyje, pailsėsite.
Nakvynė Agroje.
Indija. Kelionės į Indiją. Auksinis Indijos trikampis. Kelionės su LEHKO
3 diena.  Agra
Po pusryčių Jūsų laukia turininga ekskursija po Agros miestą.
Agrą įkūrė Mogolų imperatorius Akbaras Didysis, dar 1566 m. Šio miesto didingą istoriją liudija išlikę architektūriniai paminklai išsibarstę po visą miestą.  Ko gero, žinomiausias tarp visų Agros monumentų yra meilės simbolis, šviesos antkapis – Tadžmahalas, kurį Mogolų imperatorius Džahanšachas pastatė savo mylimos žmonos Mutmaz Mahal garbei. Balto marmuro mauzoliejus apsuptas nuostabiu žaliuojančiu parku yra laikomas vienu reikšmingiausių Mogolų imperijos palikimu.
Taip pat apžiūrėsite išlikusį 1565 m. pastatytą kompleksą – Agros fortą, kuriame galėsite išvysti ypatingas menines dekoracijas, kuriose islamo simboliai tarsi susipynę su induizmo detalėmis. 
Nakvynė Agroje.
Indija. Kelionės į Indiją. Auksinis Indijos trikampis. Kelionės su LEHKOIndija. Kelionės į Indiją. Auksinis Indijos trikampis. Kelionės su LEHKO
4 diena. Agra – Džaipuras
Po pusryčių iš Agros patrauksite link Radžastano sostinės, senovinio paslaptingojo Indijos miesto – Džaipuro, dar vadinamo rožiniu miestu.
Pakeliui apžiūrėsite „mirusįjį miestą“ – Fatehpur Sikrį, buvusiąją Mogolų Imperijos sostinę, kuri Akbaro valdymo metais buvo itin svarbus centras. Čia imperatorius pastatė nepriekaištingos architektūros rūmus ir didingas šventyklas, o miestas vadinamas – „pergalės miestu“ (fatah – arabų kalba reiškia pergalė). Tačiau, viskas pasikeitė mirus valdovui. Gyventojai dėl vandens trūkumo paliko miestą, tačiau senoviniai paminklai, primenantys Fatehpur Sikrio svarbą išliko iki šių dienų.
Vakare vyksite į Chokhi Dhani, kur skanausite tradicinę indišką vakarienę ir stebėsite puikią programą – tradicinius Indijos Radžastano liaudies šokių pasirodymus. Tai autentiškas šalies simbolis, tarsi būtinas, esminis prieskonis, be kurio nevyksta nė viena nacionalinė šventė.
Nakvynė Džaipure.
Indija. Kelionės į Indiją. Džaipuras. Kelionės su LEHKOIndija. Kelionės į Indiją. Džaipuras. Kelionės su LEHKO
5 diena.  Džaipuras
Šį rytą teks papusryčiauti gan anksti, kadangi keliausite į Amer (Amber) Fortą, iki kurių vartų, užkopsite tarsi išdidūs maharadžos, ant išpuoštų dramblių (taip pat galite vykti džipu). Šių rūmų unikali architektūra, atspindinti radžputų ir kastų pasiskirstymą, sudomins kiekvieną keliautoją – tai vienas iš geriausių pavyzdžių. 
Antra dienos dalis skirta susipažinti iš arčiau su Džaipuru, tai padarysite apžvalginės ekskursijos metu. Išvysite: Maharadžų rūmus ir muziejus, kuriuose eksponatai iš asmeninių valdovų kolekcijų. Pamatysite garsiuosius Vėjų rūmus, observatoriją, pastatytą dar viduramžiais – Jantar Mantar, susidedančią net iš 13 astronominių instrumentų.
Nakvynė Džaipure.

6 diena. Džaipuras – Delis – Katmandu 
Ankstyvi pusryčiai. Grįžimas į Delį (važiavimo trukmė apie 6 val., atstumas – 285 km), iš kurio oro uosto skrisite į Nepalo sostinę – Katmandu (skrydžio trukmė apie 1 val. 30 min.).
Sveiki atvykę į Katmandu – Nepalo sostinę ir didžiausią šalies miestą, įsikūrusi net 1400 m virš jūros lygio. Kuomet bus sutvarkyti vizos formalumai ir atsiimsite lagaminus Jus pasitiks mūsų atstovas ir palydės į viešbutį.
Nakvynė Katmandu.
Katmandu, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Katmandu Nepalo sostine. Egzotiškos kelionės su LEHKOKatmandu, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Katmandu Nepalo sostine. Egzotiškos kelionės su LEHKO
7 diena. Katmandu – Patanas – Katmandu
Papusryčiavę leisitės į apžvalginę ekskursiją po kupiną spalvų, garsų, kvapų ir skonių – Katmandu. Išvysite Senąją rūmų aikštę, Kasthamandap triaukštę šventyklą, namą–šventyklą, kur gyvena hinduizmo deivė – Kumari nekaltoji mergelė. Pamatysite senovės architektūros ir skulptūrų religinį kompleksą Svayambhunath. 
Keliausite į Patano miestą, kuris žinomas dėl savo kultūrinio paveldo. Čia aplankysite Valdovų rūmus, išsaugojusius XVII a. koloritą, hinduistų piemenų dievo – Krišnos šventyklą, auksinę šventyklą – Hiranyavarna Mahavihar, Mahabudda šventyklą ir Mangal turgų. Svečiuositės Tibeto atsiskyrėlių centre ir tradicinių amatų parodoje–parduotuvėlėje. 
Nakvynė Katmandu.
Katmandu, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Katmandu Nepalo sostine. Egzotiškos kelionės su LEHKO
8 diena. Katmandu – Bhaktapuras – Katmandu
Pusryčiai. Šiandien Jūsų laukia nepamirštama ekskursija į vieną didžiausių Azijoje ir net visame pasaulyje, didingą senovinę budistų stupą – Boudhanath, kuri pastatyta dar II a. pr. Kr. ir nuo 1979 m. yra saugoma UNESCO. Taip pat šiandien lankysitės hinduizmo šventykloje Pashupatinath, skirtoje viešpačiui Šivai. Ši pagoda papuošta dvejais auksiniais stogais ir sidabrinėmis durimis. Statinys neabejotinai paliks Jums didžiulį įspūdį – tai viena iš labiausiai garbinamų šventyklų Nepale. Šalia Pashupatinath šventyklos stovi ištaigingi rūmų kompleksai ir šventyklos, stupos, skulptūros, muziejai...
Apžvalginė ekskursija Bhaktapure (14 km nuo Katmandu). Iš visų Katmandu slėnyje  esančių miestų Bhaktapuras yra autentiškiausias, labiausiai išlaikęs savo pirminę išvaizdą senovinis miestas, įkurtas dar IX a. stūksantis tarsi muziejus po atviru dangumi. Mieste gyvena beveik 70 tūkst. gyventojų. Bhaktapurą puošia unikali architektūra – Darbaro aikštėje galėsite išvysti Malu dinastijos karalių „rūmus su 55 langais“, Niatopolos ir Bhairavos šventyklas, Dattatreya aikštę ir čia stovintį indų vienuolyną.
Nakvynė Katmandu.
Pokara, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į Aziją su LEHKO
9 diena. Katmandu – Pokara
Po pusryčių leisitės į kelionę į Pokarą – vieną didžiausių Nepalo miestų, kurį puošia stulbinamo grožio kraštovaizdžiai. Juk Pokara įsikūrusi ant Pevos ežero krantų, tarp snieguotomis viršūnėmis stūksančių Himalajų... 
Keliaujant galėsite mėgautis įspūdinga gamta: kalnais, kriokliais. Upėmis, stačiomis uolomis ir staigiais nuolydžiais. Taip pat pravažiuosite keletą nedidelių regioninių miestų ir kaimelių. Ir po beveik 6 val. trukmės kelionės pasieksite šios dienos tikslą – Pokarą. Atvykus į Pokarą, plaukiosite laiveliu po Pevos ežerą, lankysitės Barahio saloje esančioje šventykloje.
Nakvynė Pokaroje.

10 diena. Pokara – Sarankotas – Pokara
Pusryčiai. Anksti ryte, vyksite į Sarankoto kaimelį, iš kur atsiveria pasakiški Himalajų kalnų vaizdai: Baltasis kalnas Daulagiris (aukštis – 8167 m.), kalnų masyvas Anapurna (7200–8093 m), Lamjung (6983 m.), Manaslu kalnas (8163 m), Mačapučarė kalnas (6997 m).
Grįžimas atgal į viešbutį, poilsis.
Po pusryčių kelionė po Pokaros slėnį, kur pamatysite Davis krioklius, Gipteshvar Mahadev urvus ir sukurtą gamtos šventyklą Šyvai.
Nakvynė Pokaroje.
Sarangkot, Pokara, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotiškos kelionės į Aziją su LEHKOSarangkot, Pokara, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotiškos kelionės į Aziją su LEHKO
11diena. Pokara – Čitvanas
Po pusryčių išvyka į Karališkąjį Čitvano nacionalinį parką (važiavimo trukmė 2,5 val.), esantį Indijos pasienyje. 
Čitvano Nacionalinis Parkas, saugomas UNESCO, gali pasigirti turtinga gamta, gyvūnijos įvairove – čia gyvena net 68 rūšys žinduolių, 544 rūšys paukščių, 56 rūšys roplių ir varliagyvių, 126 rūšys žuvų...
Parke galite išvysti tokius retus gyvūnus kaip šarvuotąjį raganosį, bengalinį tigrą ar siaurasnukį krokodilą – gavialą...
Visa diena skirta pažinti spalvingąjį džiunglių pasaulį: vyksite į dramblių safari, pasivaikščiosite neatrastais džiunglių takeliais, plaukiosite baidarėmis, išvysite retus egzotiškus paukščius ir gyvūnus.
Pietūs ir vakarienė.
Nakvynė Čitvane.
Čitvano nacionalinis parkas, Nepalas. Kelionės į Nepalą. Egzotinės kelionės į Aziją su LEHKO
12 diena. Čitvanas – Katmandu
Po pusryčių grįšite atgal į Katmandu (važiavimo trukmė apie 6 val.). Atvykus į Katmandu, turėsite laiko pailsėti viešbutyje, kadangi vakare Jūsų laukia linksmas vakaras – nepalietiška tradicinė vakarienė su liaudies šokiais.
Nakvynė Katmandu.

13diena. Katmandu – Ryga/Vilnius
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės datos 2014 m.
Spalio 4 d.
Lapkričio 1 d.
Gruodžio 5 d.

Kelionės kainos:

Kaina Asmeniui dviviečiame kambaryje Vienvietis kambarys
4700 Lt/ 1361,21 Eur 5700 Lt/ 1650,83 Eur
Į kaina įskaičiuota:
INDIJOJE:
- apgyvendinimas 3* viešbučiuose Indijoje;
- maitinimas Indijoje – pusryčiai (išskyrus atvykimo dieną);
- visi pervežimai pagal programą;
- jojimas drambliu Amer forte;
- važiavimas rikša Delyje;
- jojimas arkliu Agroje;
- visi įėjimo mokesčiai į lankomus objektus, pagal programą;
- ekskursijų metu rusakalbio gido paslaugos;
- apsilankymas Tadžmahale, Agroje;
- apsilankymas Chokhi Dhani (tradicinė vakarienė + speciali nacionalinių šokių programa).

NEPALE:
- apgyvendinimas 3*viešbučiuose Nepale;
- maitinimas – pusryčiai Katmandu ir Pokaroje;
- Čitvane – maitinimas 3 kartus per dieną;
- visi pervežimai pagal programą;
- ekskursijos Katmandu slėnyje vedamos rusiškai kalbančio gido;
- visiems įėjimo į lankomus objektus pagal programą mokesčiai;
- plaukimas Pevos ežeru;
- viena tradicinė nepalietiška vakarienė su liaudies šokiais.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 2400 Lt/695,09 Eur)
- draudimas;
- Nepalo viza 15 dienų (25 USD ir būtinai su savimi turėkite 4 spalvotas pasines nuotraukas);
- Indijos viza (350 LTL/ 101,37 Eur);
- pietūs ir vakarienės, kurios nėra paminėtos prie „į kainą įskaičiuota“ sąraše.
- gėrimai;
- asmeninės išlaidos ir arbatpinigiai;
- visos kitos nepaminėtos išlaidos, nepaminėtos „į kainą įskaičiuota“ sąraše.
Pastabos:
- ekskursijos Indijoje ir Katmandu slėnyje vedamos rusiškai kalbančio gido;
- visu kelionės maršrutu drauge su Jumis vyksta rusų k. kalbantis lydintis asmuo;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis;
- visos nurodytos išvykimo datos – garantuotos;
- kelionę galima užsakyti mažiausiai 1 mėn. prieš planuojamą išvykimą (dokumentus Indijos vizai gauti reikia pateikti mažiausiai 1 mėn. prieš kelionę);
- pasas privalo galioti mažiausiai 6 mėnesiai po kelionės pabaigos.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,